Koniec MyTaxi. Aplikacja radykalnie się zmienia

Koniec MyTaxi. Aplikacja radykalnie się zmienia
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.06.2019 07:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Latem aplikacja MyTaxi zmieni się we FREE NOW, ale nowa nazwa to nie koniec zmian, jakie zostaną wprowadzone. Platforma planuje wprowadzenie nowych usług oraz rozwój w innych krajach na świecie. Zobaczcie wszystkie nowości jakie czekają latem użytkowników MyTaxi.

Chociaż nie ma jeszcze podanej aktualnej daty, to wiemy już, że latem tego roku MyTaxi zmieni się we FREE NOW. Re-branding ma na celu nie tylko zmianę nazwy - ma za nim iść przede wszystkim rozwój usługi i poszerzenie oferty - możliwe będzie np. zamówienie e-hulajnogi. Jak do tej pory, usługa będzie działała w 100 miastach Europy, ale planowane jest zwiększenie tej liczby.

Obraz
© Materiały prasowe

MyTaxi zmienia się we FREE NOW - co nowego dla użytkownika?

FREE NOW jest częścią globalnej marki z grupy inwestorskiej Daimlera i BMW. W związku z re-brandingiem będzie również się rozwijała na kolejnych rynkach oraz ma w planach poszerzenie alternatywnych opcji przejazdów, np. przez włączenie e-hulajnóg hive do aplikacji. FREE NOW ma również zaoferować więcej usług mobilnych, chociaż na razie nie znamy jeszcze szczegółów.

I chociaż zmiana brandu wiąże się ze zmianami strategicznymi oraz nowym podejściem do usługi, to dla użytkownika najbardziej będzie widoczna na początku zmiana nazwy oraz oprawy wizualnej aplikacji. Warto zaznaczyć, że osoby korzystające z aplikacji MyTaxi nie będą musiały instalować nowej aplikacji na swoich urządzeniach mobilnych - wystarczy aktualizacja obecnej.

Obraz
© Materiały prasowe

Co więcej nie będzie trzeba aktualizować swoich danych, podanych dotychczas w aplikacji MyTaxi. Wszystkie informacje np. na temat formy preferowanej płatności będą zapisane również we FREE NOW. Ważną informacją jest również, że ceny przejazdów nie ulegną zmianie. Nadal będą również obowiązywać wszystkie vouchery i zniżki.

Zmiana nazwy marki nie wpłynie na obowiązujące Ogólne Warunki Użytkowania dla użytkownika. Nie ulega również zmianie podmiot odpowiedzialny za przetwarzanie i przechowywanie danych użytkownika podanych w aplikacji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)