Kolorowe czajniki elektrycznie Philips

Kolorowe czajniki elektrycznie Philips
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.06.2014 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Philips wprowadza do oferty czajniki elektryczne dostępne w dwóch kolorach: burgundowym i oliwkowym.

Philips proponuje rozwiązanie w postaci eleganckich, wykonanych ze stali czajników elektrycznych serii HD932. o mocy 2200W i pojemności 1,7l. Płaski element grzejny wykonany ze stali nierdzewnej umożliwia szybkie gotowanie wody i łatwe czyszczenie urządzenia. Natomiast filtr antywapniowy zapewnia czystą wodę i bardziej klarowne napoje.

Czajnik może być napełniany przez dziobek lub po otworzeniu pokrywy. Co ważne, duża pokrywka jest łatwa do otworzenia i pozwala na uniknięcie kontaktu z gorącą parą. Czajniki posiadają też inteligentny system, który automatycznie wyłącza urządzenie po zagotowaniu wody lub gdy czajnik został podniesiony z podstawy, a także blokuje przypadkowe włączenie czajnika przy pustym dzbanku.

Przewód czajnika można owinąć wokół podstawy, dzięki czemu przechowywanie czajnika jest łatwiejsze. Sama stopa jest natomiast bezprzewodowa, a dodatkowo antypoślizgowa. Ponadto jest ona w pełni obrotowa (obrót o 36. stopni), przez co ułatwia podnoszenie i odstawianie urządzenia także osobom leworęcznym.

*Cena: 210 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)