Kolejny repeater sygnału Wi‑Fi: Fritz 450E

Kolejny repeater sygnału Wi-Fi: Fritz 450E
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.06.2014 10:12, aktual.: 11.06.2014 14:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fritz WLAN Repeater 450E jest produktem A do szybkiego i łatwego zwiększania zakresu sieci bezprzewodowych. Nowy repeater zapewnia stabilne połączenia bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz z prędkością do 450 Mbit/s. Dzięki swej kompaktowej budowie, repeater może być używany w dowolnym gniazdku elektrycznym.

Repeater 450. jest idealny do rozszerzenia zasięgu istniejących sieci bezprzewodowych, ponieważ wspiera różne standardy radiowe: 802.11n/g/b. Zabrakło jednak wsparcia dla najnowszego i najszybszego standardu AC. Dzięki technologii MIMO (Multiple Input Multiple Output) zasięg i szybkość transmisji danych jest wyższa niż w przypadku wcześniejszych rozwiązań opartych na standardzie 11n.

Gigabitowy port LAN umożliwia podłączanie do sieci domowej dowolnych urządzeń sieciowych, takich jak telewizory, konsole do gier, odtwarzacze Blu-ray lub drukarki. Alternatywnie, w trybie mostka „LAN bridge“. urządzenie może być połączone z routerem za pomocą kabla sieciowego lub połączenia powerline. Dzięki temu sygnał może być przesyłany nawet w przypadku dużych odległości. W tym trybie repeater 450E funkcjonuje jako bezprzewodowy punkt dostępu (access point)
, zapewniając szybkość transmisji danych do 450 Mbit/s w paśmie radiowym 2,4 GHz.

Za bezpieczeństwo transmisji odpowiadają najnowsze metody szyfrowania takie jak: WPA2 (802.11i). Dzięki funkcji WPS (Wi-Fi Protected Setup) repeater sam instaluje się za pomocą jednego przycisku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)