Kolejny hit od Xiaomi. Kurtka z ogrzewaniem

Kolejny hit od Xiaomi. Kurtka z ogrzewaniem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek

19.09.2018 15:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telefony, ale także lodówki czy walizki - chińskie Xiaomi ma naprawdę bogatą ofertę. A ich najnowszy projekt ucieszy ciepłolubnych. To kurtka z ogrzewaniem.

Za kurtką stoi firma Runmi Technology, ale wszystko zostaje w rodzinie, bo to spółka należąca do Xiaomi. Wykorzystano w niej gęsi pierz. Produkt jest też woodporny, spełniając standardy IPX7 - opady deszczu i śniegu nie powinny być mu groźne. Ale nie to jest w nim najważniejsze. Do zakupu zachęcać ma fakt, że kurtka ogrzewa "grzejnikami".

Zamieszczono w niej dwa panele, które będą odpowiadać za ogrzewanie ciała. Kurtka może dawać ciepło przez 90 minut. Na wielką mroźną wyprawę to mało, ale w miejskich warunkach powinno wystarczyć. W sam raz na drogę do pracy lub szkoły i podróż niedogrzanym środkiem transportu.

Obraz
© Materiały prasowe

Producent zapewnia, że nie ma ryzyka przegrzania, oparzeń lub podpaleń. Gdy kurtka jest odłożona, ogrzewanie automatycznie wyłącza się. Tak samo dzieje się, gdy osiągana temperatura jest zbyt wysoka.

Sprzedaż inteligentnej kurtki rozpocząć ma się 15 października. I jak przystało na produkt prosto z Chin, cena jest niezwykle przystępna. Kurtkę w przeliczeniu wyceniono na 79 dol. Czyli około 290 zł. Doliczając do tego cło i podatki, suma i tak wydaje się bardzo atrakcyjna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)