Kolejne lodówki i zamrażarki z linii Samsung Twin

Kolejne lodówki i zamrażarki z linii Samsung Twin

Kolejne lodówki i zamrażarki z linii Samsung Twin
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.07.2014 12:49

Samsung prezentuje nowe propozycje z linii Twin - jednodrzwiową lodówkę oraz zamrażarkę, które sprawdzą się w dużym gospodarstwie domowym. Produkty zestawione razem pozwalają oszczędzić energię, dając jednocześnie ogromną przestrzeń do przechowywania żywności.

Chłodziarka RR35H6510SS i zamrażarka RZ28H6050SS wyposażone są w kompresor Digital Inverter. Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym silnik automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie szybko reagując na zmiany temperatury. Ponadto, obydwa urządzenia zestawu Twin wyposażone zostały w funkcję No Frost, która zapewnia automatyczne rozmrażanie i dłuższą świeżość przechowywanej żywności. Dodatkowo, dzięki klasie energetycznie A+ produkty zapewniają oszczędność energii.

Równomierne chłodzenie

System Multi Flow kontroluje równomierne chłodzenie zarówno w lodówce jak i w zamrażalniku. Zimne powietrze jest nawiewane do każdego miejsca we wnętrzu urządzenia, dzięki czemu chłodzenie jest równomierne na każdym poziomie. Dodatkowo, zamrażalnik RZ28H6050SS o pojemności 27. l został wyposażony w funkcję Power Freeze. Opcja szybkiego schładzania polega na nagłym zmrożeniu produktów, znajdujących się w komorze przy maksymalnym zachowaniu ich wartości odżywczych.

Organizacja miejsca

Aby uniknąć bałaganu, we wnętrzu urządzeń zestawu Twin zastosowano rozwiązania organizujące przestrzeń. Poza możliwością przekładania drzwi, dzięki której możemy dostosować sprzęt AGD do aranżacji naszej kuchni, wykorzystano także szereg rozwiązań wewnętrznych. Lodówka RR35H6510SS o pojemności 35. l wyposażona została między innymi w szklane półki z możliwością regulacji ich wysokości. Praktyczne są też szuflady na żywność, czy przesuwany pojemnik na produkty delikatesowe. Aby bezpiecznie chłodzić w lodówce szklane butelki, na które często brakuje miejsca, wbudowano specjalną półkę na wino. Umieszczony na drzwiach dystrybutor zapewnia stały dostęp do zimnej wody bez konieczności otwierania chłodziarki. Dodatkowo, na półce zamrażalnika została umieszczona kostkarka twistowa, z pomocą której w szybki sposób otrzymamy kostki lodu.

Zarówno na drzwiach chłodziarki, jak i zamrażarki umiejscowiono wyświetlacz LED na stalowym panelu, pozwalający na zewnętrzne sterowanie. W urządzeniach zamontowano także wieżowe oświetlenie LED.

Ceny: chłodziarka 4000 zł, zamrażarka 3800 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)