Klimatyzacja zimą? Sharp oferuje sprzęt idealny na lato i okres zimowy

Klimatyzacja zimą? Sharp oferuje sprzęt idealny na lato i okres zimowy

Klimatyzacja zimą? Sharp oferuje sprzęt idealny na lato i okres zimowy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.11.2013 10:06

Sharp CV-P10PR to sprzęt, który łączy zalety tradycyjnych klimatyzacji oraz oczyszczaczy powietrza. Dzięki temu w lecie oferuje przyjemny chłód, a w zimie wolne od zarazków i odpowiednio nawilżone powietrze. Umożliwia to technologia Plasmacluster, która generuje jony dodatnie i ujemne z unoszących się w powietrzu cząsteczek wody i tlenu. W ten sposób powietrze w pomieszczeniu ma odpowiednią temperaturę i poziom nawilżenia.

O tym, że klimatyzator to świetne rozwiązanie na okres letnich upałów nie trzeba nikogo przekonywać, lecz mało kto wie, że może być on równie przydatny zimą. Jednym z urządzeń, które sprawdzi się także podczas chłodów jest przenośny klimatyzator CV-P10PR firmy Sharp.

Jest to sprzęt, który łączy zalety tradycyjnych klimatyzacji oraz oczyszczaczy powietrza. Dzięki temu w lecie oferuje przyjemny chłód, a w zimie wolne od zarazków i odpowiednio nawilżone powietrze. Umożliwia to technologia Plasmacluster, która generuje jony dodatnie i ujemne z unoszących się w powietrzu cząsteczek wody i tlenu. W ten sposób powietrze w pomieszczeniu ma odpowiednią temperaturę i poziom nawilżenia.

Model CV-P10PR posiada cztery tryby pracy - chłodzenia, nawiewu, osuszania i wentylacji. Tryby można zmieniać za pomocą pilota, który wyposażony jest również w przycisk ION włączający funkcję generowania jonów.

Sugerowana cena: ok. 2500 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)