Klawiatura i trackpad Logitech dla komputerów Mac

Klawiatura i trackpad Logitech dla komputerów Mac

Klawiatura i trackpad Logitech dla komputerów Mac
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.12.2012 11:49, aktualizacja: 17.12.2012 13:19

Logitech rozszerzył linię akcesoriów dedykowanych urządzeniom Apple o dwa nowe produkty: bezprzewodową klawiaturę Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard kompatybilną z komputerami Mac, iPadami i iPhonami oraz dedykowany Macom trackpad.

Klawiatura Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard wyposażona jest w technologię Easy-Switch, która zapewnia możliwość łatwego przełączania się między urządzeniami. Rozwiązanie to sprawia, że można szybko przełączyć się z pisania e-maila na swoim Macu, na robienie notatek na iPadzie, czy odpisywania na wiadomość SMS w iPhonie. Wszystko to, poprzez jedno naciśnięcie klawisza klawiatury. Klawiaturę wyposażono także w zintegrowane podświetlenie z czujnikami dotyku, które aktywują podświetlenie w momencie dotknięcia klawiszy. Poziom jasności dostosowuje się do ilości światła w pomieszczeniu.

Klawiatura może pracować jednocześnie z trzema urządzeniami Apple, a jej układ dedykowany właśnie produktom Mac, zawiera wszystkie potrzebne do łatwego nawigowania klawisze: Command, Brightness and Mission Control.

Trackpad
Logitech Rechargeable Trackpad wyposażony został w technologię multi-touch. Dzięki gładkiej, szklanej powierzchni, trackpad daje poczucie użytkowania ekranu dotykowego. Ponieważ strefa dotykowa urządzenia jest znacznie większa niż zazwyczaj, pozwala to na pełne wykorzystanie wszystkich możliwości, jakie daje Mac OS w połączeniu z funkcją multi-touch. Dodatkowo, trackpad wyposażony został sensory dotykowe odporne na uszkodzenia i zadrapania. Nowy trackpad posiada wbudowany akumulator ładowany kablem USB. Naładowany do pełna, może pracować nawet miesiąc.

Ceny: Klawiatura 440 zł, Trackpad 310 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)