Kieszonkowy hot spot, czyli modem Huawei E583C z funkcją routera

Kieszonkowy hot spot, czyli modem Huawei E583C z funkcją routera

Kieszonkowy hot spot, czyli modem Huawei E583C z funkcją routera
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.10.2011 14:36, aktualizacja: 04.01.2012 13:23

Huawei wprowadza na polski rynek najnowszy modem HUAWEI E583C (E5 II). Jest to kieszonkowy modem z funkcją routera Wi-Fi, dzięki któremu do Internetu można bezprzewodowo podłączyć do pięciu różnych urządzeń. Urządzenie korzysta z własnej karty SIM do łączenia się z internetem.

Huawei wprowadza na polski rynek najnowszy modem Huawei E583C (E5 II). Jest to kieszonkowy modem z funkcją routera Wi-Fi, dzięki któremu do Internetu można bezprzewodowo podłączyć do pięciu różnych urządzeń. Urządzenie korzysta z własnej karty SIM do łączenia się z internetem.

Urządzenie wyposażono w baterię, dzięki której można z niego korzystać do 4 godzin bez konieczności podłączania do ładowarki lub komputera. Urządzenie umożliwia także przechowywanie danych na karcie pamięci microSD, w sposób zbliżony do dysków zewnętrznych Wi-Fi. Użytkownicy mogą na karcie microSD umieścić swoje pliki multimedialne, a następnie korzystać z nich z poziomu przeglądarki internetowej.

Huawei E583C umożliwia także szybkie i proste skonfigurowanie zabezpieczonej sieci i współdzielenie zasobów pomiędzy wszystkimi podłączonymi urządzeniami.
Router wyposażono w lustrzany wyświetlacz OLED, n którym pokazywane są informacje o stanie połączenia, zasięgu sieci, odebranych wiadomościach SIM oraz ilości aktualnie podłączonych do niego urządzeń.

Sugerowana cena rynkowa modemu Huawei E583C to ok. 450 PLN bez dopłat operatorów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)