Karate Chopper - nóż do krojenia sałaty w kształcie ręki wojownika

Karate Chopper - nóż do krojenia sałaty w kształcie ręki wojownika

Karate Chopper - nóż do krojenia sałaty w kształcie ręki wojownika
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.08.2012 08:38

Mając taki nóż w kuchni, każdy może poczuć się jak mistrz sztuk walki. Karate Chopper Lettuce Knife pomoże przygotować smaczną sałatkę.

Wiele osób oglądających filmy z Brucem Lee lub innym sławnym mistrzem sztuk walki z zazdrością patrzyło, jak bohater jednym ciosem ręki potrafi złamać stos desek lub kilka cegieł. Kto miał odwagę spróbować tej sztuki w domu, zapewne otrzymał bolesną nauczkę, że życie to nie film i nie da się od razu osiągnąć efektu, na który karatecy pracują przez wiele lat intensywnych treningów.

Może najpierw warto poćwiczyć na przedmiotach, które nie wyrządzą nam krzywdy? Wydawałoby się, że na przykład taka sałata powinna ugiąć się pod naszym silnym ciosem. I rzeczywiście, może się co najwyżej odkształcić lub zgnieść, ale ręką raczej nie poszatkujemy jej na malutkie kawałeczki. Chyba że będzie to naprawdę twarda ręka z tworzywa sztucznego, taka jak Karate Chopper Lettuce Knife. Jest to specjalny nóż przeznaczony do szatkowania sałaty, kapusty i innych miękkich warzyw –. pomoże przygotować smaczną surówkę, a przy okazji poczuć się choć trochę jak bohater ulubionego filmu.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Karate Chopper Lettuce Knife kosztuje 12 dolarów.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)