Karaoke 5 37.9 Professional - zaśpiewaj z gwiazdami

Karaoke 5 37.9 Professional - zaśpiewaj z gwiazdami

Karaoke 5 37.9 Professional - zaśpiewaj z gwiazdami
Źródło zdjęć: © IDG.pl
02.02.2010 09:30, aktualizacja: 02.02.2010 10:19

Popularne na całym świecie imprezy i bary karaoke zadomowiły się również w Polsce. Aby jednak zabawa była udana potrzebne są odpowiednie urządzenia bądź oprogramowanie. Jedną z bardziej znanych aplikacji do karaoke jest Karaoke 5.

Karaoke 5 to program do odtwarzania i zarządzania plikami karaoke. Aplikacja rozpoznaje formaty MID, KAR, KFN, WMA, MP3 i CDG, WMA oraz CDG, a także AVI, MPG i WMV. Do ich odtwarzania nie potrzebuje żadnych dodatków, na przykład kodeków. Aplikacja współpracuje także z urządzeniami do odtwarzania karaoke.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Wbudowany w program mikser pozwala wyciszać i modyfikować dowolny kanał MIDI, a narzędzia do synchronizacji dbają o to, by tekst piosenki odpowiadał płynącej melodii. Funkcje sylabizowania dzielą natomiast wyświetlany tekst na sylaby. Za pomocą aplikacji możesz też tworzyć własne pliki karaoke. Po zainstalowaniu Karaoke 5 przeszuka automatycznie dysk w poszukiwaniu zapisanych na nim wcześniej utworów.

Jeżeli aplikacja współpracuje z urządzeniem stacjonarnym potrafi mierzyć siłę oklasków po wykonaniu danej piosenki. Program może także służyć jako serwer strumieni audio wykonywanych utworów.

Wygląd Karaoke można zmieniać za pomocą skórek. Szkoda jednak, że nie ma polskiej wersji językowej programu - dla osób nieznających angielskiego obsługa aplikacji może być utrudniona. Cena Karaoke jest też zbyt wysoka. Istnieje wprawdzie wariant freeware, ale jego funkcjonalność ograniczona jest do odtwarzacza.

Informacje: www.karaoke5.com
Cena: 113 euro

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)