Kamera Petzi Treat - bądź w stałym kontakcie ze swoim pupilem

Kamera Petzi Treat - bądź w stałym kontakcie ze swoim pupilem

Kamera Petzi Treat - bądź w stałym kontakcie ze swoim pupilem
Źródło zdjęć: © Fotolia | Mat Hayward
15.07.2015 12:06

Właściciele kotów i psów, niestety codziennie muszą pozostawiać swe pupile w domu, ponieważ udają się do pracy lub szkoły. Okazuje się, że dzięki kamerze Petzi Treat nie musimy się z nimi na ten czas rozstawać.

Petzi Treat to specjalna kamera sieciowa przeznaczona dla osób, które posiadają zwierzęta i muszą je codziennie zostawiać same w domu. Dla wielu z nich rozstanie może stanowić spory stres, więc by złagodzić nieco jego skutki powstał taki oto produkt. Urządzenie pozwala nam widzieć naszego psa lub kota w rozdzielczości 720p, ale także wykonać jego zdjęcie. Za pomocą wbudowanych głośników możemy również porozmawiać ze swoim pupilem.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Jednak najciekawszą funkcją jest możliwość zdalnego poczęstowania zwierzaka jego ulubionym smakołykiem. Kamera ma bowiem specjalny schowek, który może pomieścić ich aż 10. sztuk. Dodatkowo urządzenie dysponuje sensorem informującym o wyczerpaniu się zapasów.
Petzi Treat ma wytrzymałą obudowę, a także posiada intuicyjne menu użytkownika, które zapewnia wygodną konfigurację. Produkt dostępny jest w cenie 49. zł.

Źródło: digitaltrends.com / coolest-gadgets.com / WP

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)