Kamera cofania w parze z nawigacją Mio

Kamera cofania w parze z nawigacją Mio

Kamera cofania w parze z nawigacją Mio
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.12.2011 14:19

Mio wprowadza do sprzedaży bezprzewodową kamerę cofania.Obraz zza samochodu będzie wyświetlany na ekranie nawigacji. Urządzenie będzie dostępne w pakiecie, razem z nawigacjami Spirit 685 i Spirit 687. Sugerowane ceny pakietu rozpoczynają się od 779zł.

Nowy pakiet od Mio to wykorzystanie możliwości wyświetlania obrazu video na ekranie nawigacji, w którą to funkcję wyposażone są powyższe modele linii Spirit 2011. Podczas jazdy GPS wskazuje trasę, a po włączeniu biegu wstecznego urządzenie Mio przełącza się na tryb cofania. Na 5-calowym ekranie nawigacji wyświetla się obraz w rozdzielczości 640 × 480 pikseli pokazujący przestrzeń za pojazdem. Kąt widzenia w pionie to około 80°, a w poziomie około 120°.

Kamera ma niewielkie rozmiary i jest lekka, co sprawia, że można ją umieścić nawet przy tablicy rejestracyjnej samochodu. Może działać w temperaturze od -20C˚, aż do 70 stopni powyżej zera. Urządzenie jest odporne na pył i wodoodporne, podobnie jak odbiornik sygnału. Co więcej jest też kompatybilna z większością samochodowych systemów medialnych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)