Trwa ładowanie...
dbj6a92

Kalkulator Kolejki Szczepionkowej COVID-19. Sprawdź, kiedy się zaszczepisz

Powstało proste, technologiczne narzędzie, które pozwoli sprawdzić przewidywany termin szczepienia na COVID-19. Kalkulator opiera się na informacjach z Narodowego Programu Szczepień. Dzięki niemu można oszacować miejsce w kolejce po szczepionkę na COVID-19.
Share
Kalkulator pomoże Ci obliczyć, kiedy zaszczepisz się na COVOD-19
Kalkulator pomoże Ci obliczyć, kiedy zaszczepisz się na COVOD-19Źródło: Pixabay
dbj6a92

Kalkulator Kolejki Szczepionkowej COVID-19 to specjalne narzędzie dostępne w sieci. Twórcy rozwiązania przekonują, że przy jego użyciu można z łatwością oszacować, kiedy otrzymamy obydwie dawki szczepionki na COVID-19. Dodatkowo można ustalić dzień, w którym uzyska się pełną odporność na chorobę.

Szczepionka na COVID-19

W celu wyliczenia przewidywanego terminu szczepienia konieczne jest podanie szczegółowych informacji na temat m.in. wieku oraz stanu zdrowia. Należy również odpowiedzieć na pytania o to, czy jest się pracownikiem placówki medycznej, a także pensjonariuszem DPSu, ZOLu lub innego miejsca stałego pobytu.

Po udzieleniu wszystkich wymaganych odpowiedzi "kalkulator wyliczy przewidywaną maksymalną liczbę osób, które są w kolejce do otrzymania szczepionki przed tobą". Twórcy narzędzia opierają swoje obliczenia na założeniach przyjętych przez rząd, z których wynika, że tygodniowo będzie wykonywane 850 tys. szczepień, a domyślny wskaźnik chęci szczepień wynosi 47 proc. Przyjęte założenia można zmienić, korzystając z trybu zaawansowanego.

dbj6a92

Nowoczesne, technologiczne narzędzie przychodzi z pomocą wszystkim tym, którzy zastanawiają się, kiedy otrzymają szczepionkę i kiedy zacznie ona działać. Oprócz kalkulatora na stronie internetowej można znaleźć wiele istotnych informacji na temat przebiegu samego szczepienia na COVID-19, typów szczepionek czy przeciwwskazań do ich przyjęcia.

Rozszerz horyzonty z Asus ROG Zephyrus Duo 15 GX550

Oddaj głos i wygraj 5000 złotych. Weź udział w plebiscycie Imperatory WP i wybierz najlepszy sprzęt elektroniczny roku 2020.

  WP
Źródło: WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dbj6a92

Podziel się opinią

Share
dbj6a92
dbj6a92
Więcej tematów