Jeśli tak ma wyglądać kuchnia przyszłości, to nie będę z niej wychodzić

Jeśli tak ma wyglądać kuchnia przyszłości, to nie będę z niej wychodzić

Jeśli tak ma wyglądać kuchnia przyszłości, to nie będę z niej wychodzić
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.09.2014 17:23, aktualizacja: 16.09.2014 11:34

Przygotowywanie potraw w domu zajmuje nam spore ilości czasu, a stanie nad garnkami trudno nazwać rozrywką. Jednak już w niedalekiej przyszłości będziemy mogli na płycie indukcyjnej sprawdzać Facebooka, czytać wiadomości, sprawdzać przepisy kucharskie czy po prostu surfować po sieci.

Przygotowywanie potraw w domu zajmuje nam sporo czasu, a stanie nad garnkami trudno nazwać rozrywką. Jednak już w niedalekiej przyszłości będziemy mogli na płycie indukcyjnej sprawdzać Facebooka, czytać wiadomości, sprawdzać przepisy kucharskie albo po prostu surfować po sieci.

Podczas targów IFA, Whirlpool zaprezentował świetną koncepcję kuchenki, której blat jest tak naprawdę dotykowym wyświetlaczem. Ponieważ całość wykonana jest w technologii indukcyjnej, jedynym gorącym elementem na powierzchni pozostają garnki i patelnie. Już sama koncepcja kładzenia naczyń w dowolne miejsce na powierzchni i regulowania temperatury oraz czasu gotowania za pomocą dotykowych obręczy wygląda fajnie, a co dopiero w połączeniu z resztą funkcjonalności - korzystaniem z serwisów społecznościowych, wysyłaniem wiadomości do znajomych lub przeglądaniem książki kucharskiej.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: iPhone 6: liczba zamówień zawiesiła system

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)