Jednoczesna praca na dwóch komputerach z przełącznikiem ATEN CS661

Jednoczesna praca na dwóch komputerach z przełącznikiem ATEN CS661

Jednoczesna praca na dwóch komputerach z przełącznikiem ATEN CS661
Źródło zdjęć: © aten-usa.com
29.11.2008 19:21, aktualizacja: 29.11.2008 19:58

ATEN CS661 Laptop USB KVM Switch to bardzo ciekawe urządzenie, które być może zainteresuje osoby posługujące się na co dzień więcej niż jednym komputerem osobistym...

_ ATEN CS661 Laptop USB KVM Switch _ to bardzo ciekawe urządzenie, które być może zainteresuje osoby posługujące się na co dzień więcej niż jednym komputerem osobistym. Jest to przełącznik, który pozwoli na jednoczesną obsługę dwóch komputerów, wygodny transfer plików między nimi, a także współdzielenie urządzeń peryferyjnych takich jak aparaty cyfrowe, przenośne pamięci Pendrive czy dyski twarde / napędy optyczne USB.

Obraz
© (fot. aten-usa.com)

Urządzenie działa na zasadzie _ Plug and Play _ (z ang. podłącz i używaj) i wspiera systemy operacyjne _ Windows 2000, XP, 2003, 2008, Vista . Po podłączeniu do portu USB komputera w systemie automatycznie instalowane jest niezbędne oprogramowanie. Interfejs dostępnej aplikacji jest intuicyjny. ATEN CS661 Laptop USB KVM Switch posiada 3 porty USB 2.0 – “ Console port 1 ” (służący do podłączenia maszyny “zdalnej”), “ Computer Port 1 _”(służący do podłączenia maszyny lokalnej) oraz port służący do podłączenia zewnętrznych urządzeń USB. Przy pomocy klawiatury i myszy dostępnej na maszynie lokalnej gadżet umożliwia wygodną pracę na drugiej –. „zdalnej” maszynie (tryb pełnoekranowy lub praca w oknie z możliwością zmiany jego rozmiaru).

Obraz
© (ATEN CS661 Laptop USB KVM Switch - fot. aten-usa.com)

Producent przedstawił szereg przykładowych miejsc, w których zastosowanie przełącznika _ ATEN CS661 Laptop USB KVM Switch _znacznie ułatwi nam pracę na dwóch komputerach - np.: w domu, w biurze, podczas konferencji, w podróży, w pomieszczeniu serwerowym. Cena gadżetu wynosi około _ 120 dolarów _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)