Jakiej naprawdę oferty komórkowej potrzebujesz? Proponujemy najlepsze rozwiązania

Jakiej naprawdę oferty komórkowej potrzebujesz? Proponujemy najlepsze rozwiązania

Jakiej naprawdę oferty komórkowej potrzebujesz? Proponujemy najlepsze rozwiązania
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
03.10.2017 09:21, aktualizacja: 03.10.2017 15:24

Operatorzy tradycyjni, wirtualni, nowe marki... Wszystkie te firmy proponują nam niezliczone oferty na komórki. Być może warto rzucić na nie okiem w inny sposób?

Zamiast porównywać wszystkie cyferki i złotówki, spójrzmy na oferty operatorów komórkowych od strony użytkownika. Nie "która oferta jest najlepsza na papierze", ale "która jest najlepsza dla konkretnego odbiorcy". Oto kilka przykładów, które możecie dobrać do swoich potrzeb.

Najlepsza oferta na Internet

Obraz
© Orange

Orange, T-Mobile, Plus i Play konkurują łeb w łeb o złotówki wydawane na Internet mobilny. Najczęściej w okolicach 40-50 zł miesięcznie możemy mieć mobilny Internet LTE z limitem 50 GB ściąganych danych miesięcznie. Najtaniej w tym przedziale wypadają Orange i T-Mobile, oferując taki pakiet za 39,99 zł.

Jeśli spojrzeć jednak na całą ofertę internetową - tzn. tę domową - to bezkonkurencyjne pozostaje Orange, dzięki rozwijanej dynamicznie technologii światłowodowej. Internet mobilny jest już szybki i wygodny, ale jeśli chcemy poczuć naprawdę silny powiew elektronów we włosach, to jedynie za pomocą światłowodu zrobimy to z prędkością 300 Megabitów na sekundę.

Najlepsza oferta dla domu

Obraz
© Polkomtel

Plus zachęca bardzo skutecznie do wzięcia kilku usług dla domu jednocześnie. W promocji "Smart Dom", wybierając kilka ofert operatora (od razu lub dokupując je później), cena jednej z nich może zostać obcięta nawet o połowę. Dzięki temu, podłączając na przykład telewizję za 60 zł i komórkę za 40 zł, za tę drugą zapłacimy miesięcznie 20 zł.

Oszczędności w skali roku rosną zauważalnie wraz z dodawaniem do pakietu kolejnych usług Plusa. Zawsze trzeba tylko poważnie rozważyć, czego naprawdę się potrzebuje.

Najlepsza oferta dla dużej rodziny

Obraz
© Virgin Mobile

Virgin mobile ma ciekawą propozycję dla większych rodzin, w której do podstawowego numeru można dobrać kilka dodatkowych w atrakcyjniej cenie. Nie jest to jedyny operator z takimi ofertami na rynku, ale w jego przypadku ceny są naprawdę bezkonkurencyjne.

W Virgin podstawowy numer kosztuje 29 zł, a każdy kolejny 9,50 zł. Można wziąć ich 5, co oznacza, że za abonament dla całej, pięcioosobowej rodziny zapłacilibyśmy jedynie 67 zł miesięcznie. Wszystkie numery mają nielimitowane rozmowy i wiadomości, podstawowa karta SIM - 8 GB Internetu, a cztery kolejne po 3 GB. Niestety nie za dużo.

Najlepsza oferta bez długiej umowy

Obraz
© Heyah

Jeśli nie chcemy bawić się z telefonem na kartę, ale nie uśmiecha nam się również podpisywanie umowy na dwa lata, to warto rzucić okiem na oferty operatorów wirtualnych oraz innych marek dużych firm.

Dla przykładu w ofercie abonamentowej Heyah oraz ofercie "Na rachunek" nju mobile możemy korzystać z wygody stałych, miesięcznych opłat określonej wysokości, nielimitowanych rozmów i wiadomości oraz pakietów internetowych, jednocześnie zachowując 30-dniowy okres wypowiedzenia. To ciekawe połączenie zalet telefonu na kartę i abonament.

Najlepsza oferta dla fanów multimediów

Obraz
© Play

Multimedia są tylko dodatkami do głównej oferty komórkowej, ale jeśli promocje uwzględniające je są dobre, to mogą być istotnym elementem wyboru. Tutaj znakomicie radzi sobie Play, który do wszystkich swoich pakietów abonamentowych dodaje rok Showmaksa za darmo i aż dwa lata Tidala. Niezła gratka dla fanów muzyki, którzy akurat szukają nowej oferty komórkowej.

Praktycznie każdy z operatorów proponuje już znakomite i niedrogie pakiety na rozmowy, wiadomości i internet. Warto więc szukać takich, w których bardzo konkretne elementy usług spełniają idealnie nasze najważniejsze potrzeby.

Advertisement
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)