Jak założyć skype. Podpowiadamy, jak to zrobić w kilku prostych krokach

Jak założyć skype. Podpowiadamy, jak to zrobić w kilku prostych krokach

Jak założyć skype. Podpowiadamy, jak to zrobić w kilku prostych krokach
Źródło zdjęć: © Pixabay.com | Pixabay.com
Karolina Modzelewska
29.01.2020 16:20

Skype to popularny komunikator internetowy, który pozwala na prowadzenie bezpłatnych rozmów głosowych i wideo. Wyposażony jest też w wiele funkcji, dzięki którym możemy pozostawać w kontakcie z ważnymi dla nas osobami bez względu na to, gdzie się znajdują.

W celu założenia Skype należy ściągnąć komunikator na komputer lub telefon. Aby to zrobić trzeba wejść na stronę www.skype.com i następnie wybrać, która z opcji nas interesuje.

Jak założyć Skype na komputerze?

W przypadku komputerów należy pobrać instalator, który w prostych krokach przeprowadzi nas przez proces pobierania. Po zakończeniu instalacji można założyć nowe konto lub zalogować się na utworzonym wcześniej.

W trakcie rejestracji profilu zostaniemy poproszeni o podanie podstawowych danych – imienia i nazwiska, hasła czy nazwy użytkownika. Inną z dostępnych opcji jest połączenie Skype z kontem Microsoft.

Jak założyć Skype na komórce?

Skype można pobrać z App Store lub Google Play. Proces instalacji komunikatora na telefony komórkowe jest praktycznie taki sam jak w przypadku komputerów. Należy zainstalować aplikację na telefonie i następnie zarejestrować się jako nowy użytkownik lub zalogować do już istniejącego konta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)