Trwa ładowanie...
d2mjden

Izrael: Policjantka strzeliła w plecy nieuzbrojonego Palestyńczyka [Zobacz wideo]

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak młody, nieuzbrojony mężczyzna zostaje postrzelony przez izraelskich policjantów. Wcześniej funkcjonariusze kazali mu opuścić ręce i oddalić się. Palestyńczyk nie spodziewał się, że po wykonaniu rozkazu zostanie tak potraktowany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żołnierze i policja pilnują przygranicznych punktów kontrolnych
Żołnierze i policja pilnują przygranicznych punktów kontrolnych (East News, Fot: Edi Israel / Israel/REPORTER)
d2mjden

Nagranie wzbudziło wiele kontrowersji i z prędkością światła obiegło media na całym świecie. Widać na nim, że postrzelony mężczyzna grzecznie wykonuje wydawane mu polecenia, a pomimo to zostaje postrzelony w plecy. Krzyczy z bólu i upada na ziemię.

Strzał w plecy Palestyńczyka prawdziwy?

Wiele osób zastanawiało się, czy wideo jest prawdziwe. Niestety, przedstawia prawdę. Zostało opublikowane dopiero w sobotę (02.11) przez izraelski Kanał 13, chociaż pochodzi sprzed kilkunastu miesięcy. Teraz dotarło do dziennikarzy.

d2mjden

Palestyńczyk próbował dostać się do Izraela

Według izraelskich mediów widoczny na nagraniu Palestyńczyk został postrzelony gumową kulą, a całe zdarzenie miało miejsce w maju 2018 roku. Doszło do niego nieopodal punktu kontrolnego Al-Zaim. Mężczyzna próbował przedostać się z Zachodniego Brzegu do Izraela.

Całą sprawę badają śledczy. W najbliższych tygodniach ma zostać skierowana do sądu.

d2mjden

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d2mjden

d2mjden
d2mjden