Trwa ładowanie...
d184xhw

Izrael: Atak rakietowy. Polski ambasador apeluje do rodaków

We wtorek rano ze Strefy Gazy wystrzelono serię rakiet. Miały trafić w terytorium Izraela, ale przejął je system antyrakietowy. Marek Magierowski, polski ambasador w Izraelu, apeluje do rodaków, aby zachowali szczególną ostrożność i postępowali zgodnie z instrukcjami odpowiednich władz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Atak rakietowy na Izrael
Atak rakietowy na Izrael (East News, Fot: MARCO LONGARI)
d184xhw

Sytuacja w Izraelu pozostaje napięta. Nagrania, które obiegły media, pokazują jak odłamki rakiet spadają na drogi i domy. Zagrożona jest południowa i centralna część Izraela. W zasięgu obstrzału znajduje się Tel Awiw.

Izrael: Apel do Polaków

Marek Magierowski, polski ambasador w Izraelu na swoim Twitterze napisał: "Ważna informacja dla wszystkich Polaków, przebywających obecnie w Izraelu. Proszę zachować ostrożność i ściśle stosować się do instrukcji odpowiednich władz".

Polscy dyplomaci w Izraelu przypominają również o podstawowych zasadach reagowania w przypadku alarmu i odradzają podróże do Strefy Gazy.

Atak rakietowy na Izrael miał miejsce po tym, jak izraelskie siły lotnicze przeprowadziły skuteczny nalot na dom Baha Abu Al.-Ata – szefa palestyńskiego Islamskiego Dżihadu.

d184xhw

Podziel się opinią

Share
d184xhw
d184xhw
Więcej tematów