Islandia: iPhone z wideo upadku z samolotu znaleziony po 13 miesiącach. Nagranie przetrwało [WIDEO]

Islandia: iPhone z wideo upadku z samolotu znaleziony po 13 miesiącach. Nagranie przetrwało [WIDEO]
Źródło zdjęć: © Pixabay.com

27.09.2019 07:47, aktual.: 27.09.2019 13:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy fotograf przypadkowo upuścił swojego iPhone'a 6s podczas lotu w sierpniu ubiegłego roku, był przekonany, że stracił smartfon na zawsze. iPhone został jednak odnaleziony, a przy tym wciąż działał i zawierał wideo z felernego wypadku z samolotu.

Fotograf Haukur Snorrason udał się na Islandię w zeszłym roku, aby zrobić zdjęcia najbardziej malowniczych miejsc w kraju. W pewnym momencie podróży Snorrason wystawił rękę przez okno małego samolotu śmigłowego i postanowił sfilmować materiał wideo za pomocą iPhone'a 6s. Silny wiatr wytrącił fotografowi smartfon z ręki, który spadł ponad 60 m w dół i upadł na skalisty teren.

Fotograf nie liczył, że kiedykolwiek zobaczy jeszcze swój telefon, ale po 13 miesiącach iPhone odnalazł się. Nieco ponad rok od wydarzenia w samolocie z Snorrasonem skontaktowali się właściciele farmy w pobliżu miejsca, gdzie spadł telefon. Powiedzieli, że telefon został znaleziony. Co najciekawsze, telefon wciąż dobrze działał, a poniżej możecie zobaczyć zachowane nagranie z upadku telefonu:

Snorrason był pod wrażeniem wytrzymałości telefonu. "iPhone nadal działa po roku leżenia na ziemi na zewnątrz! Przy islandzkiej pogodzie" - powiedział.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)