Internauci organizują charytatywny mecz piłkarski

Internauci organizują charytatywny mecz piłkarski

17.09.2009 11:30, aktual.: 17.09.2009 12:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

26 września na warszawskim stadionie Agrykoli odbędzie się charytatywny mecz piłkarski, w którym zmierzą się drużyny Artystów i Internautów. Ty też możesz wziąć udział w spotkaniu i wspomóc w ten sposób Paulinę, 23-letnią studentkę chorą na raka

Organizatorem meczu jest serwis internetowy flaker.pl. Aby wziąć udział w meczu po stronie Internautów, wystarczy zarejestrować się na stronie flakmecz.pl. Sama rejestracja oczywiście nie gwarantuje miejsca w kadrze - wszyscy chętni będą musieli przejść eliminacje. Warto dodać, że trenerem Internautów zgodził się zostać Andrzej Strejlau, były selekcjoner polskiej reprezentacji piłkarskiej.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Wydarzeniu przyświeca szczytny cel - wsparcie chorej na ciężką odmianę nowotworu Pauliny Pruskiej. Na początku roku zdiagnozowano u niej mięsaka pęcherzykowatego, odpornego na chemio- i radioterapię. Jest to bardzo rzadka choroba - w Polsce odnotowuje się kilka przypadków rocznie. Każda strzelona w meczu bramka to dodatkowy 1 tys. zł od firmy Dotpay na leczenie dla Pauliny.

W drużynie Artystów, prowadzonej przez Olafa Lubaszenkę, zagrają m.in. Rafał Olbrychski i Marek Kościkiewicz.

Więcej informacji: flakmecz.pl - http://www.flakmecz.pl/

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)