Inteligentny styl w czystej postaci - nowe zmywarki Amica

Inteligentny styl w czystej postaci - nowe zmywarki Amica

Inteligentny styl w czystej postaci - nowe zmywarki Amica
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.06.2014 12:55

Spotkania z przyjaciółmi sprawiają więcej radości kiedy mamy świadomość, że nie będzie trzeba samemu zmywać po imprezie. Zmywarki Amica są w tym względzie niezastąpione. Dzięki nim można oddać się błogim przyjemnościom bez obawy o zmywanie po kulinarnej uczcie. Efektywne, ciche i oszczędne, nowe zmywarki Amica pozwolą nie tylko oszczędzić wodę i energię. Będą pomocne wtedy, gdy najbardziej będziemy ich potrzebowali.

Salon i kuchnia coraz częściej stanowią jedną wspólną, dzienną część domu. Z tego względu wybierając zmywarkę warto zwrócić uwagę na zmywarki do zabudowy, które w niewidoczny i cichy sposób poradzą sobie ze stertą brudnych naczyń. Nowe zmywarki do zabudowy Amica zrobią to w inteligentnym stylu. Spośród wielu zalet, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że są bardzo ciche. Wszystko za sprawą silnika Logic Drive, który wyróżnia się cichą pracą i niezwykle trwałą technologią. Dzięki temu swobodnie można je zamontować w kuchniach otwartych na salon. Wewnętrzne oświetlenie LED, które zapala się automatycznie po otwarciu drzwi zmywarki pozwoli z łatwością napełnić zmywarkę, ale także znaleźć ulubiony kubek do kawy.

Nowe zmywarki Amica wyróżniają się także efektywnym zmywaniem. Jednorazowo można w nich umieścić nawet 1. kompletów naczyń. Dużą pojemność udało się osiągnąć dzięki zamianie tradycyjnego koszyka na sztućce szufladę Maxi Space umiejscowioną w górnej części zmywarki. Łatwa regulacja wysokości górnego kosza pozwala umieścić w zmywarce także duże niewymiarowe naczynia. Dodatkowo w najnowszych zmywarkach zainstalowano trzecie ramię natryskowe Aqua Spray, zwiększające efektywność zmywania, gdyż woda z detergentem dociera do każdego zabrudzonego naczynia w zmywarce.

Różne funkcje i programy sprawiają, że zmywarki poradzą sobie z każdym typem brudnych naczyń, ale kiedy trudno zdecydować się na konkretny program można po prostu wybrać program Auto, który dzięki elektronicznemu sensorowi zabrudzenia wody, sam dostosuje ilość wody i jej temperaturę do stopnia zabrudzenia zmywanych naczyń. Warto podkreślić także, że korzystając ze zmywarek Amica nie trzeba czekać na zapełnienie zmywarki aby ją uruchomić, gdyż zmywarki posiadają funkcję zmywania strefowego.

Inteligentny styl nowych zmywarek Amica poznaje się nie tylko w czystej ale także oszczędnej postaci. Klasa efektywności energetycznej A+++ gwarantuje niskie zużycie energii elektrycznej, a zużycie wody wynosi zaledwie 8,5 litra na jeden cykl.

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)