Innowacyjne lodówki od LG - ratunek przed upałami

Innowacyjne lodówki od LG - ratunek przed upałami

Innowacyjne lodówki od LG - ratunek przed upałami
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
16.07.2015 13:40
Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Na polskim rynku pojawiły się nowe lodówki LG, które zostały zaprojektowane według koncepcji: „Innovations for better life”. Linia lodówek Side-by-Side 2015 została wyposażona w zaawansowane funkcje, inteligentne technologie i innowacje, które mają na celu zwiększyć komfort użytkowania szczególnie latem.

Oto kilka innowacyjnych rozwiązań w lodówkach LG, które pomogą przetrwać letnie upały.

Door-in-Door - schłodzone napoje na wyciągnięcie ręki

Nową linię wielodrzwiowych lodówek LG wyróżnia innowacyjny design, którego głównym elementem jest koncepcja Door-in-Door. Ułatwia ona dostęp do najczęściej wyjmowanych produktów spożywczych, ale także ogranicza wydobywanie się zimnego powietrza z lodówki nawet o 47%. Dzięki temu dosłownie „na wyciągnięcie ręki” mamy idealnie schłodzone napoje i smakołyki, które na jeszcze dłużej zachowują swoją świeżość. Dodatkowo inżynierowie LG powiększyli pojemność lodówek najnowszej linii Side-by-Side nie zmieniając ich zewnętrznych rozmiarów. Nowa seria LG na 2015 rok posiada dodatkowe półki nie tylko wewnątrz ramy, ale także na samych drzwiach. Dzięki temu użytkownicy mogą się cieszyć szybkim dostępem do jeszcze większej ilości produktów.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Kostkarka do lodu Wszystkie nowe modele lodówek LG Side-by-Side zostały wyposażone w automatyczną kostkarkę, w której możemy wybrać opcję przygotowania lodu kruszonego oraz w kostkach, dzięki czemu w czasie letnich upałów w szybki sposób można przyrządzić orzeźwiającą lemoniadę lub koktajl. Tym bardziej, że na jednych z drzwi został zamontowany zbiornik, do którego użytkownik może wlać dowolny napój (np. wodę lub sok). Zmieniono także sam projekt kostkarki. W nowej linii została ona zwężona do 135 mm, co pozwoliło na poszerzenie półek w zamrażarce.

Otwieramy letni minibar

W sezonie letnim doskonale sprawdzi się minibar, do którego możemy szybko sięgnąć po ulubione napoje bez otwierania całych drzwi lodówki. Wystarczy do tego lekki dotyk nawet gdy mamy zajęte ręce podczas letniego przyjęcia.

Express Frz – ekspresowe chłodzenie

Dzięki funkcji Express Frz można ekspresowo zamrozić spore ilości produktów, a następnie przechowywać je świeże przez długi czas. Co więcej zaletą tej funkcji jest to, iż nowe dokładane produkty nie powodują rozmrażania znajdującej się tam żywności (zwłaszcza gdy mają stosunkowo wysoką temperaturę), a nagłe ich zamrożenie chroni wartości odżywcze.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Świeżo i przejrzyście

Użytkownicy nowych modeli Side-by-Side od LG mogą dostosować wnętrze lodówki do swoich własnych potrzeb i upodobań. Pozwalają one w prosty sposób zmieniać wysokość poszczególnych komór, dzięki czemu bez problemu zmieści się wewnątrz wysoki dzban z sokiem lub waza z chłodnikiem. Dodatkowo dzięki innowacyjnym rozwiązaniom takim jak Multi Air Flow i Total No Frost we wnętrzu lodówki jest równomiernie rozłożona temperatura, dzięki czemu produkty mogą być przechowywane w każdym jej miejscu w zależności od upodobań.

Ponadto nowe lodówki LG zostały wyposażone w unikalny system oczyszczający Pure N Fresh, który niweluje nieprzyjemne zapachy krążące po lodówce. Powietrze wewnątrz lodówki poddawane jest ciągłej filtracji i cyrkulacji, dzięki czemu poszczególne aromaty nie mieszają się. Zastosowane technologie w praktyce oznaczają, efektywniejsze chłodzenie, jednakową temperaturę wewnątrz poszczególnych komór i skuteczne usuwanie intensywnych zapachów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)