infoShare 2011 - zapraszamy do Gdańska!

infoShare 2011 - zapraszamy do Gdańska!

28.04.2011 11:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rejestracja na konferencję infoShare 2011 jest już otwarta. To jedno z największych i najciekawszych tego typu wydarzeń w Polsce. Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 12-13 maja w Gdańsku, na terenie Politechniki Gdańskiej.

Jak co roku, uznani eksperci będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu technologii IT, nowych mediów, marketingu, zarządzania projektami oraz organizacji i finansowania startupów. Dostęp do tych informacji jest otwarty dla wszystkich, ponieważ tradycyjnie udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Wymagana jest tylko rejestracja na stronie konferencji http://infoshare.pl

„W zeszłym roku podwoiliśmy liczbę uczestników konferencji. Wtedy wzięło w niej udział ponad 90. osób. To był olbrzymi sukces, który zdopingował nas do jeszcze większej pracy.”- tłumaczy Grzegorz Borowski – jeden z czterech pomysłodawców i organizatorów konferencji. „W tym roku postanowiliśmy uruchomić trzecią, warsztatową ścieżkę konferencji. Pierwszy dzień konferencji to jedna ogólna ścieżka, dzień drugi to trzy ścieżki: jedna poruszająca tematy technologiczne, druga skupiona na bardziej „miękkich” aspektach jak nowe media, startupy, komunikacja, a trzecia to wspomniana już ścieżka warsztatowa.”

Obraz

„Jak co roku poza przekazem stricte merytorycznym, o konferencja jest okazją do nawiązywania ciekawych kontaktów.”. – mówi Andrzej Kiesz. „W związku z tym na konferencji nie może zabraknąć imprezy integracyjnej. Ciepły majowy wieczór, plaża, klubowa muzyka, wyśmienite jedzenie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i tzw. networkingu. W tym roku zadbaliśmy o to, aby łatwiej było dojechać, a także wrócić z miejsca spotkania. Uczestników konferencji będzie woził specjalny autobus konferencyjny kursujący między Gdańskiem, a Sopotem. Ponadto dla osób, które przyjadą na do nas spoza Trójmiasta przygotowaliśmy, wspólnie z Biurem Prezydenta ds. Promocji Miasta Gdańsk, ofertę noclegową. Na naszej stronie można znaleźć listę hoteli, w których na hasło „infoShare” będzie można otrzymać atrakcyjne zniżki.”

„W organizacji konferencji mocno wsparły nas lokalne władze samorządowe. Po raz kolejny konferencja została zaszczycona honorowymi patronatami Prezydenta Miasta Gdańska –. Pawła Adamowicza, a także Marszałka Województwa Pomorskiego – Mieczysława Struka. Dzięki władzom Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, w szczególności Panu Dziekanowi Krzysztofowi Goczyle, możemy ponownie gościć w gmachu tego wydziału.”- wyjaśnia Tomasz Pawul. „Nie moglibyśmy zorganizować tego przedsięwzięcia bez wsparcia licznych partnerów i sponsorów, których środki stanowią jedyne źródło finansowania konferencji. Biuro Prezydenta ds. Promocji Miasta Gdańsk, Gratka Technologie, IBM, Implix, Fujitsu, Orange, Wirtualna Polska, Oddział Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Demotywatory, Sii – Dziękujemy”.

Obraz

Marcin Pokojski dodaje –. „Tegoroczna konferencja obfituje w wiele interesujących wykładów oraz warsztatów. Będzie okazja, aby posłuchać o technologiach mobilnych, cloud computing, nowoczesnych formach komunikacji marketingowych, zagrożeniach w sieci, programach startupowych, nowościach w ekosystemie Java i o wielu innych interesujących zagadnieniach. Całości dopełniają dwa panele dyskusyjne, a także możliwość zwiedzenia serwerowni CI TASK, w której znajduje się jeden z najmocniejszych polskich superkomputerów – Galera. Zajrzyjcie na infoShare.pl, sprawdźcie program i rezerwujcie 12 i 13 maja w swoich kalendarzach. Satysfakcja gwarantowana!”

Konferencja infoShare jest inicjatywą, której pomysłodawcami i organizatorami są Grzegorz Borowski, Andrzej Kiesz, Tomasz Pawul i Marcin Pokojski, działający w ramach powołanej przez siebie Fundacji infoShare.

Szczegółowe informacje nt. konferencji http://infoshare.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także