IKEA. Dostałeś wiadomość o loterii z okazji 76. rocznicy Uważaj, to oszustwo!

IKEA. Dostałeś wiadomość o loterii z okazji 76. rocznicy Uważaj, to oszustwo!
Źródło zdjęć: © Wikimedia Commons CC0
Mateusz Żołyniak

01.08.2019 07:15, aktual.: 01.08.2019 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

IKEA ostrzega klientów o pojawieniu się podejrzanych wiadomości, które rzekomo rozsyłać ma znane przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą mebli. Warto zachować ostrożność.

Firma IKEA za pośrednictwem oficjalnego kanału na Facebooku poinformowała o pojawieniu się podejrzanych wiadomości, w których wykorzystywany jest jej wizerunek. Dotyczyć mają one "loterii z okazji 76. rocznicy" producenta mebli oraz możliwości otrzymania kuponu, który uprawnia do wzięcia udziału w niej.

IKEA jasno wskazuje, że nie stoi za rozsyłaniem takich wiadomości i w żaden sposób nie są one powiązane z firmą. Jej klienci powinni więc mieć się na baczności, a przede wszystkim - nie otwierać zamieszczonych linków do stron WWW. Może skończyć się to wyłudzeniem danych osobowych, zainfekowaniem urządzenia czy dodatkowymi opłatami.

"O naszych konkursach informujemy wyłącznie za pośrednictwem oficjalnych kanałów, czyli IKEA.pl, newslettera, IKEA FAMILY oraz profili na Facebooku i Instagramie oraz w naszych sklepach." - pisze IKEA w odniesieniu do pojawienia się podejrzanych wiadomości.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)