iiyama prezentuje ekrany wielkoformatowe - nawet 65 cali zabawy

iiyama prezentuje ekrany wielkoformatowe - nawet 65 cali zabawy

iiyama prezentuje ekrany wielkoformatowe - nawet 65 cali zabawy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.10.2011 13:49, aktualizacja: 10.10.2011 14:25

Do oferty iiyamy trafiły ekrany wielkoformatowe (LFD – large format displays). Dostępne są w trzech rozmiarach: 42’’, 55’’ i 65’’, każdy w wersji z funkcją multi-touch oraz bez niej.

Ekrany wielkoformatowe wyświetlają obraz w rozdzielczości Full HD i są oparte o najnowszą technologię MVA. Jej cechy to szerokie kąty widzenia, wysoką jasność i dobre odwzorowanie kolorów. Dzięki wyposażeniu w czujnik oświetlenia ekrany same dostosowują jasność obrazu do warunków zewnętrznych. Mogą być używane zarówno w trybie krajobrazowym, jak i portretowym, posiadają funkcję PIP i PBP (Picture in Picture, Picture by Picture). Szeroki wachlarz wejść i wyjść (min. HDMI, Video, S-Video, RCA, USB, RS-232C) gwarantuje kompatybilność z praktycznie wszystkimi urządzeniami dostępnymi na rynku.

Zgodność ze standardem VESA zapewnia łatwość montażu na ścianie, a specjalnie przygotowane miejsce z tyłu obudowy umożliwia montaż małego PC lub dowolnego odtwarzacza multimedialnego. Menu ekranowe OSD można kontrolować za pomocą przycisków z boku obudowy lub dołączonego pilota. Ekrany z funkcją multi-touch oparte są o technologię optyczną. Jest to rozwiązanie trwałe, zapewniające doskonałą jakość obrazu i dające możliwość dotykania ekranu dowolnym przedmiotem. Dodatkowo jako standardowe wyposażenie do każdego egzemplarza dołączany jest specjalny rysik.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)