iiyama prezentuje ekrany wielkoformatowe - nawet 65 cali zabawy

iiyama prezentuje ekrany wielkoformatowe - nawet 65 cali zabawy10.10.2011 13:49
iiyama prezentuje ekrany wielkoformatowe - nawet 65 cali zabawy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Do oferty iiyamy trafiły ekrany wielkoformatowe (LFD – large format displays). Dostępne są w trzech rozmiarach: 42’’, 55’’ i 65’’, każdy w wersji z funkcją multi-touch oraz bez niej.

Ekrany wielkoformatowe wyświetlają obraz w rozdzielczości Full HD i są oparte o najnowszą technologię MVA. Jej cechy to szerokie kąty widzenia, wysoką jasność i dobre odwzorowanie kolorów. Dzięki wyposażeniu w czujnik oświetlenia ekrany same dostosowują jasność obrazu do warunków zewnętrznych. Mogą być używane zarówno w trybie krajobrazowym, jak i portretowym, posiadają funkcję PIP i PBP (Picture in Picture, Picture by Picture). Szeroki wachlarz wejść i wyjść (min. HDMI, Video, S-Video, RCA, USB, RS-232C) gwarantuje kompatybilność z praktycznie wszystkimi urządzeniami dostępnymi na rynku.

Zgodność ze standardem VESA zapewnia łatwość montażu na ścianie, a specjalnie przygotowane miejsce z tyłu obudowy umożliwia montaż małego PC lub dowolnego odtwarzacza multimedialnego. Menu ekranowe OSD można kontrolować za pomocą przycisków z boku obudowy lub dołączonego pilota. Ekrany z funkcją multi-touch oparte są o technologię optyczną. Jest to rozwiązanie trwałe, zapewniające doskonałą jakość obrazu i dające możliwość dotykania ekranu dowolnym przedmiotem. Dodatkowo jako standardowe wyposażenie do każdego egzemplarza dołączany jest specjalny rysik.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)