IFA 2019: Acer Predator Triton 300 oraz nowy fotel dla graczy Predator Thronos Air

IFA 2019: Acer Predator Triton 300 oraz nowy fotel dla graczy Predator Thronos Air

IFA 2019: Acer Predator Triton 300 oraz nowy fotel dla graczy Predator Thronos Air
Źródło zdjęć: © acer
Arkadiusz Stando
05.09.2019 16:05, aktualizacja: 06.09.2019 11:07

Predator Triton 500 będzie dostępny z wyświetlaczem o częstotliwości odświeżania wynoszącej 300 Hz. Thronos Air to najnowszy fotel gamingowy, z modułową konstrukcją i nowymi możliwościami regulacji.

Predator Triton 300 poszerza gamę notebooków Triton o niedrogie rozwiązanie dla graczy, którzy szukają smukłych i lekkich urządzeń.

Predator Thronos spotkał się ze znakomitym przyjęciem, dlatego Acer stworzył Predator Thronos Air, dzięki któremu więcej graczy może korzystać z jeszcze lepszego sprzętu.

Smukły i lekki laptop Predator Triton 300 — idealne połączenie wielkości i mocy

Predator Triton 300 to najnowszy model uzupełniający gamę smukłych i lekkich notebooków Triton z systemem Windows 10. Laptop waży 2,3 kg, a jego minimalistyczna, aluminiowa obudowa ma, podobnie jak inne laptopy Predator, matowy czarny kolor z niebieskimi akcentami i podświetleniem.

Wyposażono go w procesor Intel Core i7 (do 9. generacji włącznie), procesor graficzny NVIDIA GeForce GTX 1650 oraz 16 GB pamięci DDR4 266 (z możliwością rozbudowy do 32 GB).

Gry wymagają zwykle sporo miejsca na dysku, a ten model może obsługiwać maksymalnie dwa dyski SSD PCIe NVMe o pojemności 1 TB w macierzy RAID 0 oraz dysk twardy o pojemności maksymalnej 2 TB. Karta Killer Wi-Fi 6 AX 1650 i złącze Killer Ethernet gwarantują szybkość działania i brak opóźnień.

Jasny 15,6-calowy ekran Full HD z matrycą IPS i wąską ramką ma częstotliwość odświeżania 144 Hz i — dzięki funkcji overdrive — bardzo krótki czas reakcji 3 ms.

Klawiatura jest wyposażona w podświetlenie strefowe RGB oraz specjalne klawisze Turbo i Predator Sense. Klawisze WASD, strzałki i klawisze specjalne mają wklęsły kształt i są przezroczyste.

Predator Triton 300 ma również znakomite parametry termiczne: podwójne wentylatory wykorzystujące technologię Acer AeroBlade 4. generacji (metalowy wentylator 3D) i CoolBoost oraz odpowiednio rozmieszczone otwory wlotowe i wylotowe powietrza.

Predator Triton 500 jest teraz dostępny z niezwykle szybkim wyświetlaczem 300 Hz

Wyposażony w niesamowicie szybki wyświetlacz Full HD o przekątnej 15,6 cala i częstotliwości odświeżania 300 Hz Predator Triton 500 to mocny laptop gamingowy, mający zaledwie 17,9 mm grubości i waży tylko 2,1 kg. Ma trwałą, wykonaną z całości z metalu obudowę i wąskie ramki o szerokości jedynie 6,3 mm — stosunek ekranu do powierzchni obudowy wynosi w jego przypadku 81%.

Fotel dla graczy Predator Thronos — najnowsze stanowisko gamingowe marki Acer

Predator Thronos Air, najnowszy fotel gamingowy marki Acer, to znakomite rozwiązanie dla entuzjastów gier. Jego stalowa konstrukcja obejmuje fotel, modułowy pulpit i ramię do zamocowania monitora. Gracz zasiada więc w komfortowym i zamykanym "kokpicie".

Obraz
© acer

Fotel można ustawić pod różnymi kątami (130 stopni w kabinie i 180 stopni na zewnątrz), aby uzyskać maksimum komfortu. Oferuje nawet funkcję masażu, dzięki której można się zrelaksować po wyczerpujących rozgrywkach.

Na ramieniu do zamocowania monitora pozwala zamontować maksymalnie trzy wyświetlacze; można je ręcznie podnosić i opuszczać za pomocą uchwytu umieszczonego w dogodnym miejscu, tuż pod podstawą środkowego monitora. Nad środkowym monitorem można też ustawić kamerę, co ułatwia prowadzenie transmisji na żywo w serwisach YouTube, Twitch czy Mixer.

Za fotelem znajduje się platforma, na której można ustawić komputer stacjonarny do gier, a przemyślany system prowadzenia kabli gwarantuje, że nie przeszkadzają one w korzystaniu z całego rozwiązania. Firma Acer oferuje ponadto wiele opcji niestandardowych i ulepszeń, takich jak stabilizator siedziska zapobiegający poruszaniu się fotela podczas gry, uchwyt na kubek, uchwyt na zestaw słuchawkowy, koncentrator USB czy kamera.
Ceny i dostępność w Polsce

Predator Triton 300 będzie dostępny w Polsce od czwartego kwartału 2019 roku w cenie od 5 tys. zł

Predator Triton 500 z 300 Hz wyświetlaczem będzie dostępny w Polsce od czwartego kwartału 2019 roku w cenie od 9 tys. zł

Dostępność w Polsce oraz cena Predator Thronos Air zostanie podana w późniejszym terminie.

Klikając w link znajdziecie szczegółowe informacje odnośnie wybranego laptopa.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)