Trwa ładowanie...
d2gfyze
Informacja prasowa
IFA 2018

IFA 2018. Lodówka LG Centum System. Super oszczędna i ekskluzywna

IFA 2018. LG pokazuje inteligentną lodówkę, której sprężarka jest objęta 20-letnią gwarancją. Ze względu na technologię Centum System, lodówka ta stanowi naturalny wybór dla konsumentów poszukujących urządzenia o wysokiej sprawności energetycznej, które przetrwa próbę czasu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
IFA 2018. Inteligentna lodówka od LG
IFA 2018. Inteligentna lodówka od LG (LG)
d2gfyze

Nowa lodówka wyróżnia się imponującą efektywnością, innowacyjnym wzornictwem oraz trwałością, którą potwierdza wieloletnia gwarancja.

Zalety te wynikają z zastosowania kilku zaawansowanych technologii oraz uwzględnienia potrzeb konsumentów. Sercem lodówki jest sprężarka LG Inverter Linear Compressor, która w porównaniu do konwencjonalnych sprężarek zużywa o 32 energii mniej.

LG

IFA 2018. LG Lodóka Centrum System

Dzięki sprężarce oraz innym funkcjom pomagającym w oszczędzaniu energii, lodówka z dolnym zamrażalnikiem zalicza się do klasy energetycznej A+++-40%, wyraźnie przewyższając pod tym względem konkurencyjne urządzenia. Oznacza to, że lodówka zużywa o 40 procent mniej energii niż modele o klasie energetycznej A+++ , a tym samym pozwala w łatwy sposób obniżyć rachunki za elektryczność.

d2gfyze

Zobacz też: IFA 2018. LG jako pierwsze na świecie wprowadza telewizor OLED o rozdzielczości 8K

Sprężarka Inverter Linear Compressor przyczynia się też do istotnego zwiększenia niezawodności i trwałości. † Rygorystyczne badania produktów wykazały, że lodówka Centum System wyposażona w sprężarkę Inverter Linear Compressor ulega znacznie mniejszemu zużyciu podczas codziennego użytkowania, a ponadto pracuje nawet o 25 procent ciszej. Na podstawie tych samych badań oszacowano, że trwałość tej sprężarki wynosi około 20 lat i jest znacznie dłuższa niż w przypadku konkurencyjnych urządzeń.

Firma LG kieruje się filozofią zorientowaną na potrzeby użytkowników i dlatego wewnątrz lodówki z dolnym zamrażalnikiem Centum System zastosowała różnorodne funkcje pomagające utrzymywać świeżość przechowywanej żywności. Funkcja Linear Cooling™ utrzymuje wahania temperatury w granicach ±0,5˚C, natomiast szuflady Fresh Balancer i Fresh Converter pozwalają na łatwe kontrolowanie wilgotności i temperatury, aby uzyskać idealne warunki do przechowywania różnych produktów spożywczych.

Zobacz też: IFA 2018. LG prezentuje nowe monitory UltraGear opracowane specjalnie dla graczy

d2gfyze

Ponadto, funkcja DoorCooling+™ nawiewa zimne powietrze z górnej części chłodziarki, dzięki czemu zapewnia równomierną temperaturę, także w trudno dostępnych miejscach, takich jak kosz w drzwiach. Lodówka zwraca na siebie uwagę nie tylko ze względu na zaawansowane rozwiązania techniczne. Przyciąga wzrok eleganckim wzornictwem, a zwłaszcza połączeniem czarnego matowego wykończenia oraz stali nierdzewnej. Wyjątkową estetykę urządzenia podkreślają subtelne akcenty, takie jak gładki metalowy panel dotykowy z przodu oraz metalowe wnętrze.

Odwiedzający targi IFA 2018 w dniach od 31 sierpnia do 5 września będą mogli osobiście zobaczyć lodówkę z dolnym zamrażalnikiem oraz inne innowacyjne urządzenia AGD prezentowane na stanowisku firmy LG w hali 18 Targów Berlińskich.

Pomiary energooszczędności przedstawiono w porównaniu do lodówki z konwencjonalną sprężarką tłokową LG. Na podstawie wykonanych przez VDE pomiarów zużycia energii i poziomu hałasu dla lodówek LGE model GBB530NSCXE oraz GBB530NSQWB.

d2gfyze

Podziel się opinią

Share

d2gfyze

d2gfyze
Więcej tematów