IFA 2016. Lodówki i pralki wśród instalacji artystycznych? Takie rzeczy tylko w Berlinie

IFA 2016. Lodówki i pralki wśród instalacji artystycznych? Takie rzeczy tylko w Berlinie
Źródło zdjęć: © LG

29.08.2016 14:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Redakcja Tech WP już w środę 31 sierpnia wybiera się do Berlina, aby relacjonować Czytelnikom największe w Europie i drugie największe na świecie targi elektroniki użytkowej. Już dzisiaj możemy zdradzić, czego między innymi możemy spodziewać się po jednym z najważniejszych producentów - LG.

LG przygotowało dla odwiedzających targi IFA 2016 ciekawą wystawę. Po raz pierwszy w Europie zostanie zaprezentowana szerszemu gronu, także spoza mediów, linia premium LG Signature. Galeria zatytułowana _ The Art of Essence _ ma odzwierciedlać filozofię kryjącą się za projektami serii Signature oraz podkreślać jej charakter.

W tym celu firma połączyła siły ze znanymi twórcami i architektami. Dzięki nim udało się opowiedzieć historię marki w całkiem atrakcyjnej formie. Dzieła sztuki, będące tłem dla prezentowanych produktów, są efektem współpracy LG z Jason Bruges Studio, kolektywem artystycznym z Londynu.

Obraz
© (fot. LG)

Jason Bruges Studio zyskało międzynarodowe uznanie dzięki swoim instalacjom artystycznym oraz oryginalnym projektom. Uznawane jest za pioniera w kwestii koncepcji artystycznych, łączących ze sobą elementy z różnych dziedzin. Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach, Jason Bruges Studio stworzyło na potrzeby marki projekty, które za pomocą światła, ruchu i dźwięku idealnie oddają charakter każdego z urządzeń.

Galeria stanie w ogrodzie o powierzchni 1 37. m2 przylegającym do stanowiska LG. Będzie otwarta dla wszystkich zwiedzających targi IFA. Ci, którzy nie mogą być obecni w Berlinie, będą mogli podziwiać galerię w serwisach Wirtualnej Polski podczas naszych relacji z miejsca targów.

słk

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)