Idealna uczelnia! Rozdaje studentom iPady i MacBooki

Idealna uczelnia! Rozdaje studentom iPady i MacBooki

Idealna uczelnia! Rozdaje studentom iPady i MacBooki
Źródło zdjęć: © Apple
31.03.2010 23:30, aktualizacja: 01.04.2010 09:31

Na blogu TUAW pojawiła się interesująca informacja, z której wynika , że Uniwersytet Seton Hill University w Greensburg (Pensylwania) zamierza wyposażyć wszystkich studentów pierwszego roku w najnowsze "dziecko" Apple - tablet iPad. To jednak nie wszystko. Każdy z otrzyma także 13-calowego MacBooka, który po skończeniu studiów stanie się jego własnością...

iPad dla każdego "pierwszoroczniaka"

Z wpisu na blogu TUAW (The Unofficial Apple Weblog) wynika, że władzom uczelni Seton Hill University przypadł bardzo do gustu sprzęt z nadgryzionym jabłkiem na obudowie. Postanowiły one bowiem, że tej jesieni wszyscy studenci pierwszego roku otrzymają do swojej dyspozycji najnowsze "dziecko" firmy Apple - tablet iPad. Decyzja ta stanowi część prowadzonego przez Uniwersytet programu "Technology Advantage Program".

iPad ma służyć studentom jako bardzo przydatna pomoc naukowa pozwalająca im na pobieranie elektronicznych podręczników z iBook Store, sporządzanie notatek, czy też komunikowanie się ze swoimi wykładowcami.

Za mało? Dodajemy MacBooka!

Warto dodać, że to nie wszystko na co mogą liczyć "pierwszoroczniaki". Oprócz wspomnianego pozbawionego klawiatury tabletu otrzymają do swojej dyspozycji...13-calowe MacBooki! Co więcej, po dwóch latach zostaną one wymienione na nowe egzemplarze, które studenci będą mogli zatrzymać na własność po skończeniu studiów.

Podsumowanie

Brak słów...

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)