HW-J355 oraz HW-J450 - nowa linia soundbarów Samsung

HW‑J355 oraz HW‑J450 - nowa linia soundbarów Samsung

HW-J355 oraz HW-J450 - nowa linia soundbarów Samsung
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
31.03.2015 15:56

W zeszłym roku soundbary cieszyły się niezwykłą popularnością. Urządzenia te zyskały uznanie w oczach klientów, którzy chcieli zapewnić sobie wysokiej jakości dźwięk podczas seansów filmowych, jednocześnie nie zajmując zbyt wiele miejsca w salonie. Samsung wprowadza na rynek najnowszą serię tych kompaktowych urządzeń audio.

Dwa nowe zestawy listew głośnikowych 2.1 –. modele HW-J355 oraz HW-J450 – pojawią się na sklepowych półkach w kwietniu. W obu zestawach, oprócz soundbarów, znalazły się także subwoofery. W zestawie z modelem HW-J355 o mocy całkowitej (RMS) 120W, znalazł się głośnik niskotonowy o membranie wielkości 5,25-cala. Z kolei wraz z soundbarem HW-J450, o mocy całkowitej (RMS) 300W, zastaniemy bezprzewodowy aktywny subwoofer o wielkości membrany 6,5-cala.

Za czysty dźwięk ma odpowiadać zastosowana w obu modelach technologia Crystal Amplifier. Autorskie rozwiązanie Samsunga zostało zaprojektowane w taki sposób, aby filtrować źródła dźwięku dwukrotnie, minimalizując zniekształcenia i zapewniając czysty dźwięk. Ponadto, w obu zestawach zostały zaimplementowane technologie odpowiedzialne za dźwięk przestrzenny. W HW-J35. efekt ten zapewni technologia 3D Sound Plus. Jej algorytm ma zdaniem Samsunga sprawiać, że dźwięk wydaje się pochodzić dokładnie z miejsca, w którym jest generowany – nie tylko w pionie i w poziomie, ale również w głębi. Z kolei w modelu HW-J450 zastosowanie znalazł system Surround Sound Expansion, który rozszerza optymalny obszar odsłuchu.

Oba modele zostały wyposażone w moduł Bluetooth. Dzięki temu, użytkownicy mogą skorzystać z szeregu dogodnych funkcjonalności, takich jak TV SoundConnect, która połączy bezprzewodowo urządzenie audio z kompatybilnym telewizorem. Dodatkowo, wygodna może okazać się funkcja Bluetooth Power On. W momencie, gdy będziemy chcieli odtwarzać ulubioną muzykę przechowywaną w pamięci smartfona, wystarczy z poziomu urządzenia mobilnego wybrać soundbar w celu jego połączenia –. listwa włączy się automatycznie i zacznie odtwarzać wybrane utwory. Soundbary Samsung zostały także wyposażone w technologię Bluetooth Hi-Fi Codec, umożliwiającą bezprzewodowe strumieniowanie muzyki w wysokiej jakości z urządzeń mobilnych.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)