Hulajnogi elektryczne do 1 tys. zł. Zwinne, kompaktowe i bez wypożyczania

Hulajnogi elektryczne do 1 tys. zł. Zwinne, kompaktowe i bez wypożyczania
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.07.2019 13:10, aktual.: 19.07.2019 16:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Popularność elektrycznych pojazdów w ciągu ostatnich lat wzrosła wręcz zdumiewająco. Nowoczesne hulajnogi, deskorolki czy hoovery coraz częściej widzimy na ulicach, a ich cena jest coraz niższa.

Nowoczesny potencjał zabawki z dzieciństwa

Małe i przypominające zabawkę albo szybkie i zwinne, a do tego nowoczesne hulajnogi na energię elektryczną skradły nam serce już jakiś czas temu. Jedni od razu zdecydowali się na zakup kompaktowego pojazdu, aby szybciej przemieszczać się po mieście. Inni postawili na modele miejskie, choć koszt wypożyczania do najniższych nie należy. Pozostali (najbardziej przezorni) postanowili poczekać i teraz mogą sobie pogratulować cierpliwości, bo zamiast kilku tysięcy zapłacimy za niektóre modele nawet mniej niż 500 zł. Niedrogie hulajnogi na prąd mają teraz baterię o większej pojemności, rozwijają zadowalającą prędkość, a ich waga nie jest tak duża, jak kiedyś.

Xiaomi, Blaupunkt czy Goclever to marki, które mają w swojej ofercie niedrogie hulajnogi na prąd. Ergonomiczny kształt, możliwość złożenia i przeniesienia, zwrotność i łatwość w przemieszczaniu się z punktu A do punktu B sprawiają, że odkrywamy znaną z dzieciństwa zabawkę na nowo.

Wsiadasz i jedziesz, a potem składasz i chowasz pod biurko

Kawasaki za 500 zł? Brzmi mało realistycznie, ale to stwierdzenie jest całkiem bliskie prawdy, jeśli nie szukamy motocykla, a zwinnej hulajnogi... W budżecie do 1 tys. zł do pewnego momentu były dostępne ciężkie urządzenia, które często trzeba było ładować. Teraz parametry tańszych modeli pojazdów na prąd oferują już nieco więcej, bo niektórymi z nich pojedziemy nawet 25 kilometrów na godzinę.

Dobry znak dla osób, które z początku były sceptyczne wobec tych sprytnych pojazdów na prąd, to fakt, że można na nich przejechać już nie kilka, a nawet do 20 kilometrów bez ładowania. W wielu przypadkach na drogę do pracy i z powrotem w zupełności wystarczy.

Hulajnoga elektryczna dla dziecka

Ogromną popularność te nowoczesne gadżety zyskały jako upominki komunijne. Początkowo wysoka półka cenowa pozwalała na zakup dobrej hulajnogi elektrycznej tylko bardziej zasobnym osobom, ale teraz ich cena w modelach dostosowanych do wzrostu, wagi i możliwości dzieci jest całkiem przystępna. Modele dla mniejszych dzieci są też nieco łatwiejsze w obsłudze, co pozwoli nawet maluchom szybko opanować kontrolę nad pojazdem i utrzymanie równowagi. Maksymalna prędkość hulajnogi elektrycznej dla dzieci to ok 10 do 12 km/h, więc spokojnie – dogonicie malucha na spacerze w parku, bez obawy o to, że zanadto się oddali. To może być pomysł na świetną zabawę w wakacje, gadżet na urlop bądź inspiracja upominkowa. Siostrzenica lub bratanek byliby zachwyceni...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)