HTC: zbity wyświetlacz wymienią za darmo

HTC: zbity wyświetlacz wymienią za darmo
Źródło zdjęć: © robertnelson / flickr.com / CC

20.02.2014 13:30, aktual.: 13.07.2016 11:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

HTC zdecydowało się na akcję, która może mieć naprawdę duże znaczenie dla odbudowywania popularności smartfonów tej marki. A na pewno dla odbudowywania prestiżu.

Oczywiście jest to zagranie obliczone w dużej mierze właśnie na "psychologię", podobnie jak wszelkiego rodzaju akcje przedłużania gwarancji (lub nawet dawania gwarancji wieczystej) albo też udzielania "gwarancji najniższej ceny". Różnica polega jednak na tym, że w przypadku smartfonów awarie ekranu to problem nie wydumany, ale zdecydowanie realny. Można spokojnie zaryzykować stwierdzenie, że większość awarii naszych telefonów ma związek właśnie z uszkodzeniem ich wyświetlaczy.

HTC rzeczywiście należy się zatem szacunek za przygotowanie i wdrożenie programu o nazwie HTC Advantage. Gwarantuje on dwie rzeczy. Po pierwsze, aktualizację oprogramowania telefonu co najmniej przez dwa lata od momentu premiery. Po drugie, darmową wymianę uszkodzonego ekranu w ciągu sześciu miesięcy od dnia zakupu telefonu.

Minusy? Jest jeden, ale trudny do przeskoczenia. Program dotyczy tylko modeli należących do serii HTC One i obejmuje wyłącznie sprzęt kupiony na terenie Stanów Zjednoczonych.

Cóż, kiedy patrzę na zarysowany w kilku miejscach ekran mojego smartfonu oraz widzę znajomych, z których co trzecia osoba ma ma wyświetlaczu jakieś "pajęczynki", mam gorącą nadzieję, że program HTC zostanie rozszerzony na cały świat.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Czytnik biometryczny w Galaxy S5 – oto jak działa"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)