HTC, kolejne modele na rynku

HTC, kolejne modele na rynku
Źródło zdjęć: © HTC

12.11.2007 10:16, aktual.: 12.11.2007 11:57

Trzy nowe urządzenia wzmacniają pozycję HTC jako innowatora,
zaspokajającego potrzeby klientów biznesowych i instytucjonalnych.
Każde z trzech nowych urządzeń posiada dopasowany zestaw funkcji dla
różnych typów użytkowników

Zarówno tych którzy wymagają najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie mobilnych komputerów, jak i tych, którzy potrzebuję wszechstronnego, wielofunkcyjnego mobilnego komunikatora.

HTC Shift

Obraz
© HTC Shift

HTC Shift, jako jedno z pierwszych w świecie urządzeń mobilnych z systemem Microsoft Windows Vista i funkcją push email, rozpoczyna nową erę w mobilnej komputeryzacji. HTC Shift łączy wydajność Windows Vista ze stałą łącznością 3G/HSDPA i wyróżnia się nieporównywalną funkcjonalnością w kompaktowej konstrukcji. HTC Shift to pierwsze urządzenie wykorzystujące innowacyjną technologię HTC SnapVUE™. SnapVUE daje natychmiastowy dostęp do poczty elektronicznej, kalendarza, SMSów i kontaktów bez potrzeby pełnego uruchomienia urządzenia, co oszczędza energię i przedłuża czas pracy na akumulatorach. Urządzenie waży zaledwie 800g i posiada przesuwny, siedmiocalowy ekran dotykowy. HTC Shift to nowy standard pracy w podróży

HTC S730

Obraz
© HTC S730

Ulepszona wersja telefonu HTC S710, wprowadzonego wcześniej w tym roku. HTC S730 posiada dodatkowo 3G/HSDPA i procesor 400MHz dla konsumentów i specjalistów, którzy wymagają szybkiej łączności. To stylowy i kompaktowy telefon, wyposażony w wysuwaną klawiaturę QWERTY – idealny wybór dla mobilnego specjalisty, który potrzebuje łatwego dostępu do poczty elektronicznej, komunikatora i internetu poza biurem. HTC S730 wyposażono w system operacyjny Windows Mobile 6 i 256MB pamięci Flash w metalicznej szarej obudowie.

HTC P6500

Obraz
© HTC P6500

HTC P6500 to idealne urządzenie dla wielu przedsiębiorstw - firm logistycznych, szpitali, policji. Posiada ekran o przekątnej 3,5cala, 3-megapikselowy aparat z automatyczną ostrością oraz skanerem kodów kreskowych i linii papilarnych. HTC P6500 przeznaczony jest do współpracy z programami dostosowanymi do potrzeb poszczególnych typów przedsiębiorstw. HTC P6500 wyposażony jest w 256MB pamięci z opcją rozbudowy do 1GB, oraz dwa czytniki kart SD. Mocną konfigurację uzupełnia łączność 3G/HSDPA oraz odbiornik GPS. P6500 to w pełni wyposażona, przyszłościowa platforma mobilna.
Oprócz nowych urządzeń, firma HTC przygotowała szereg akcesoriów zwiększających wygodę użytkowania i kompatybilnych ze wszystkimi urządzeniami HTC. W skład akcesoriów wchodzą BH M200 (słuchawki Bluetooth), HS U110 (adapter 3.5 mm i słuchawka), oraz HS S200 (przewodowe słuchawki stereo z mikrofonem w standardzie HTC) ułatwiające mobilną komunikację.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)