Gry ze wszystkich sklepów w jednym miejscu? To możliwe z GOG Galaxy 2.0

Gry ze wszystkich sklepów w jednym miejscu? To możliwe z GOG Galaxy 2.0

Gry ze wszystkich sklepów w jednym miejscu? To możliwe z GOG Galaxy 2.0
Źródło zdjęć: © gog.com
24.06.2019 16:44

CD Projekt znów nas rozpieszcza. Niebawem zostanie wydana nowa wersja programu GOG Galaxy, służącego do obsługi sklepu z grami GOG.com. Nowy GOG Galaxy będziesz mógł połączyć także ze Steamem i innymi sklepami.

Na GOG.com możemy kupić mnóstwo gier bez uciążliwych zabezpieczeń antypirackich, ale to nie koniec. Nowa wersja klienta GOG Galaxy będzie mogła połączyć się także z innymi sklepami. W końcu wszystkich znajomych i wszystkie gry będziesz mieć w jednym miejscu!

Nowości w GOG Galaxy 2.0

GOG Galaxy 2.0 pozwoli na połączenie bibliotek gier z różnych sklepów w jednym miejscu. Koniecz z przeskakiwaniem między GOG-iem, Steamem, Epic Games i kontem Xbox. Wszystko będziesz mógł zrobić w jednym miejscu.

Połączone zostaną nie tylko biblioteki gier, ale też listy znajomych z różnych platform. GOG Galaxy 2.0 połączy wszystkich na jednej liście kontaktów i umożliwi ci rozmowę z nimi, niezależnie od tego, na jakiej platformie aktualnie są zalogowani. Ponadto w GOG Galaxy 2.0 będziesz mógł śledzić ich statystyki i sprawdzić, w jakie gry ostatnio grali – tak samo jak w każdym innym kliencie plarformy z grami.

Jak to działa?

GOG Galaxy będzie integrować się z innymi sklepami dzięki współpracy z konkurentami. Zmiany w każdej bibliotece będą synchdonizowane z chmurą GOG i ściągane na komputery z zainstalowanym GOG Galaxy 2.0.

289813448215723002
© gog.com

O prywatność nie musisz się martwić. CD Projekt obiecuje, że twoje dane nie będą udostępniane firmom trzecim. Informacje o tobie nie zostaną przekazane ze Steama na GOG-a ani z GOG-a na Steama bez twojego pozwolenia. Ponadto jednym kliknięciem będziesz mógł odłączyć GOG od innych kont i usunąć z chmury GOG-a swoją listę kontaktów i gier.

Jak przetestować GOG Galaxy 2.0?

Jeśli zapisałeś się do testów bety GOG Galaxy, nie musisz nic robić. Dostęp do nowej wersji programu jest przyznawany według kolejności zgłoszeń.

Zapisy ruszyły pod koniec maja i wciąż są aktywne. Zapisać się możesz na tej stronie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)