Graj i jednocześnie się ruszaj - GAMEROX

Graj i jednocześnie się ruszaj - GAMEROX
Źródło zdjęć: © gamerox.com

04.01.2009 19:59, aktual.: 04.01.2009 20:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Producenci sprzętu dla graczy cały czas starają się podnosić jakość wirtualnych rozgrywek. Dostępne na rynku urządzenia oferują szereg rozwiązań mających ułatwić nam interakcję...

Producenci sprzętu dla graczy cały czas starają się podnosić jakość wirtualnych rozgrywek. Dostępne na rynku urządzenia oferują szereg rozwiązań mających ułatwić nam interakcję z wirtualnym światem. Poziom wrażeń podczas zabawy podniosły gamepady i kierownice z funkcją _ Force Feedback _, kamery, mikrofony oraz urządzenia wskazujące wykrywające ruch w trzech wymiarach.

Często jesteśmy tak bardzo pochłonięci przez wirtualny świat, że ściskając w dłoniach kontroler podczas dynamicznych rozgrywek odruchowo odchylamy nasze ciało w różne strony. Przeważnie ruchy w przód, w tył i na boki jest wtedy ograniczone. Zabawę może urozmaicić nowy fotel zaprojektowany z myślą o młodych graczach – _ GAMEROX _. Został on wyposażony w specjalnie wyprofilowane, komfortowe siedzisko pokryte materiałem zapobiegającym ślizganiu się. Dodatkowo użytkownik ma możliwość regulacji jego wysokości. Fotel pozwala zająć wygodną pozycję i płynnie, przy zachowaniu bezpieczeństwa odchylać się w trzech wymiarach.

Zobacz materiał wideo...

_ GAMEROX _ przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, których waga nie przekracza 80 kg. Jak na razie producent nie podaje żadnych informacji na temat ceny urządzenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)