Graficzna nowość Zotac z sześcioma złączami

Graficzna nowość Zotac z sześcioma złączami
Źródło zdjęć: © Nvidia

25.07.2008 15:30, aktual.: 25.07.2008 16:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Sieci pojawiły się zdjęcia nowej karty graficznej firmy Zotac. Korzystające z układu GeForce 9600 GT urządzenie wyróżnia się liczbą oferowanych złączy.

Nowa karta graficzna została zbudowana w oparciu o chipset GeForce 9600 GT. Przy jej budowie wykorzystano niebieską płytkę PCB oraz aktywny, dwuslotowy system chłodzenia korzystający z miedzianych ciepłowodów oraz składającego się z aluminiowych blaszek radiatora. Urządzenie oferuje do dyspozycji użytkownika 512 MB pamięci GDDR3 ( 1800 MHz ) oraz wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów ilością dostępnych wyjść. Na tylnym panelu znajdziemy bowiem aż sześć złączy pozwalających na podłączenie wyświetlacza za pomocą różnych interfejsów - jedno VGA, jedno TV-Out, jedno HDMI, jedno DisplayPort oraz dwa DVI.

Niestety bliższe informacje na temat przewidywanej ceny karty, która powinna się pojawić w sprzedaży - wedle niepotwierdzonych informacji - w przyszłym miesiącu, nie zostały podane. Zdjęcia urządzenia można znaleźć pod tym adresem. - http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=8570&itemid=1

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także