Gotowi do pracy? Firmy czekają na inżynierów!

Gotowi do pracy? Firmy czekają na inżynierów!

14.02.2011 16:43, aktual.: 17.02.2011 01:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kreatywni, mobilni, wykształceni - tacy pracownicy są poszukiwani na rynku pracy. 3 marca 2011 młodzi inżynierowie z Akademii Górniczo-Hutniczej oraz pozostałych krakowskich uczelni będą mieli okazję spotkać się z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami podczas Inżynierskich Targów Pracy. Patronat medialny nad wydarzeniem objął między innymi portal Wirtualna Polska

Tegoroczna XIII edycja Inżynierskich Targów Pracy organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków odbędzie się 3 marca w krakowskiej Hali TS Wisły przy ulicy Reymonta 22, w godzinach od 10 do 17. Przedstawiciele blisko 5. firm z różnych branż: m.in. informatycznej, telekomunikacyjnej, geodezyjnej, zarówno działających na rynku lokalnym, ogólnopolskim, jak też międzynarodowym przez 7 godzin będą do dyspozycji odwiedzających.

Obraz

Sposobność do bezpośredniej rozmowy, złożenia swojego CV, szczegółowego zapoznania się z ofertami pracy i warunkami rekrutacji, udziału w prezentacjach firm - to tylko z kilka z możliwości, jakie będą mieć wszyscy, którzy 3 marca pojawią się na targach. Warto zastanowić się w jakim celu przychodzi się na targi: w poszukiwaniu stałej pracy, ofert praktyk czy może wakacyjnego stażu. Warto również zapoznać się z listą wystawców, profilem firm - zaglądając wcześniej na stronę wydarzenia: http://itp.BEST.krakow.pl czy też na konto społecznościowe: http://www.facebook.com/best#!/BEST.itp

Wszystkie podstawowe informacje będą dostępne w specjalnym katalogu, rozdawanym w dniu targów. Dodatkowe atrakcje przygotowane przez organizatorów - konkursy, wybór najlepszego wystawcy, na pewno przyciągną rekordową liczbę studentów. Co roku bowiem około 8 00. osób odwiedza Inżynierskie Targi Pracy.

Targi organizowane są przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków - lokalną grupę Board of European Students of Technology - organizację zrzeszającą studentów najbardziej prestiżowych uczelni technicznych z ponad trzydziestu krajów Europy. Stowarzyszenie działa przy Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie od 199. roku. Ma na celu wspieranie rozwoju studentów - zdobywanie przez nich wiedzy i doświadczenia oraz łączenie środowisk: akademickiego, studenckiego oraz gospodarczego.

Tegorocznym Sponsorem Głównym wydarzenia jest European Patent Office, zaś pozostałymi sponsorami są: Geofizyka Kraków Sp. z o.o., Motorola, Sabre Holdings, Valeo, Woodward Governor Poland Sp. z o.o.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)