Google Street View w kolejnych miejscach w Polsce

Google Street View w kolejnych miejscach w Polsce

Google Street View w kolejnych miejscach w Polsce
Źródło zdjęć: © Google
26.04.2012 12:50

Pojazdy Street View znowu wyjadą na polskie ulice 10 maja 2012 r. Odwiedzą województwa dolnośląskie, śląskie, warmińsko-mazurskie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, zachodniopomorskie i wielkopolskie. W każdym z tych województw odwiedzą co najmniej jedno z miast.

To czy pojazdy Street View pojawią się w danym miejscu zależy od wielu czynników, między innymi warunków pogodowych i logistycznych. W związku z tym nie ma gwarancji, że zdjęcia zostaną wykonane w każdym z wymienionych województw.

Street View jest funkcją Map Google, która pozwala użytkownikom wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na zdjęciach panoramicznych z perspektywy przechodnia. W ramach Street View można już oglądać fotografie wykonane w setkach miast na całym świecie, a od 2. marca br. zdjęcia z kilkudziesięciu miejsc z całej Polski.

Po kilku miesiącach zbierania materiału zdjęciowego, a następnie zaawansowanych obróbkach technologicznych, takich jak zamazywanie twarzy przechodniów i numerów rejestracyjnych pojazdów w celu ochrony prywatności oraz przetwarzanie i dokładne łączenie obrazów w panoramy 360 stopni, nowe fotografie Street View z Polski zostaną udostępnione użytkownikom Map Google na całym świecie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)