Google przypomni o urodzinach

Google przypomni o urodzinach

Google przypomni o urodzinach
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
30.08.2012 09:19

W najbliższej przyszłości nie tylko Facebook będzie przypominał u urodzinach znajomych. W ramach swojej platformy Google+, Mountain View wprowadza przypomnienia o tym dniu na Google.com.

- _ Każdy zasługuje na trochę miłości w swoje urodziny, dlatego staramy się ułatwić świętowanie tobie i twoim znajomym na Google. Od dnia dzisiejszego, jeśli ktoś w twoich kręgach będzie miał urodziny, będziecie mogli zobaczyć informację o tym na Google.com! Z tego miejsca będziecie mogli wysłać znajomym urodzinową wiadomość, zdjęcie czy wideo _ - pisze Irene Chung z zespołu Google+.

- _ W dniu urodzin, przypomnienie wyświetlane jest tylko ludziom, z którymi postanowiliście się podzielić datą urodzin. Sprawdźcie swoje ustawienia dotyczące urodzin by upewnić się, że będą one widoczne dla właściwych osób. Na początku urodzinowe przypomnienia będą widoczne tylko na anglojęzycznym Google.com. Nowa funkcjonalność zostanie wprowadzona stopniowo w ciągu najbliższych kliku dni (…) _

Wygląda na to, że nowa funkcjonalność nie będzie dostępna w samym G+, jedynie na stronie wyszukiwarki. Z jednej strony dobrze, że przypomina się o urodzinach, z drugiej strony „załatwianie”. urodzin znajomych tylko poprzez kliknięcie w odnośnik wydaje mi się niestosowne. Ale to już raczej wada współczesnych ludzi, a nie funkcjonalności Google.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)