Google i HTC zacieśniają współpracę

Google i HTC zacieśniają współpracę

Google i HTC zacieśniają współpracę
Źródło zdjęć: © chip.pl
14.11.2014 11:57, aktualizacja: 14.11.2014 13:34

HTC poinformował o kolejnym etapie współpracy w ramach usługi Dysku Google. Klienci korzystający z najnowszych urządzeń HTC mają teraz do dyspozycji na okres 2 lat 100 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej.

Dzięki współpracy z Google Drive, która rozpoczęła się 2 września 2014 roku i trwać będzie przez dwa lata, usługa Dysku Google jest bezpłatna dla wszystkich korzystających z interfejsu HTC Sense 5.5 lub nowszego. Aby zainstalować dysk Google na urządzeniu, użytkownicy muszą posiadać konto Google. Usługa umożliwia przesyłanie, zapisywanie i udostępnianie jeszcze większej niż kiedykolwiek wcześniej ilości zdjęć, filmów wideo i plików muzycznych.

Skorzystanie z tej oferty jest niezwykle proste. Wystarczy otworzyć zainstalowaną na urządzeniu aplikację Google Drive, nacisnąć przycisk "redeem" i postępować zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na ekranie. Wszystkie informacje na ten temat dostępne są pod adresem: https://support.google.com/drive/?p=drive_offers_htc

Oferta skierowana jest do klientów, którzy jeszcze nie wykorzystali z poprzedniej oferty 50 GB przestrzeni dyskowej. Ci którzy, z niej skorzystali, mają teraz do dyspozycji kolejne 50 GB, co powiększy pojemność ich dysku do 100 GB. Klientom używającym wybrane urządzenia z interfejsem HTC Sense 5 (bez wstępnie zainstalowanego Dysku Google) oraz HTC Sense 5.5 (z Dyskiem Google) przysługuje dodatkowe 25 GB przestrzeni dyskowej przez dwa lata. Użytkownicy posiadający wcześniejsze modele, tj. HTC One, HTC Butterfly S, HTC One mini oraz HTC Desire 601, będą mogli korzystać przez najbliższe 2 lata, od momentu zainstalowania najnowszego oprogramowania HTC Sense, z kolejnych bezpłatnych 25 GB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)