Getin Bank, ING, Santander, Millenium i inne polskie banki z problemami w weekend. Nie zrobisz przelewów

Getin Bank, ING, Santander, Millenium i inne polskie banki z problemami w weekend. Nie zrobisz przelewów
Źródło zdjęć: © Pixabay.com
Oskar Ziomek

14.12.2019 08:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klienci wielu polskich banków muszą się przygotować na utrudnienia w korzystaniu z internetowych bankowości w weekend. W wielu serwisach prowadzone będą prace konserwacyjne, a przez to bankowość – i jej funkcjonalność – zostaną wyłączone.

W wielu polskich bankach, a konkretnie w ich internetowych serwisach, będą trwały prace konserwacyjne, w wyniku czego użytkownicy mogą mieć utrudnione zakupy. W niektórych przypadkach nie zostaną zrealizowane przelewy, a w innych płatności BLIK-iem czy kartą w sieci. O szczegółach informuje tvn24bis.pl zwracając uwagę, w jakich godzinach można się spodziewać utrudnień.

Problemy w 8 bankach

Jak się okazuje, problemów mogą się spodziewać klienci aż 8 polskich banków. W Santanderze w nocy z piątku na sobotę (do 8:00 rano) bankowość internetowa i aplikacja mobilna będą niedostępne, do tego czasu nie będą też działać przelewy natychmiastowe oraz BLIK.

W ING natomiast od 0:00 do 5:30 w sobotę nie będzie dostępny serwis ING Business (także w wersji mobilnej), a od 3:00 do 5:30 mogą wystąpić problemy w korzystaniu w zasadzie ze wszystkich usług, w tym bankomatów, płatności BLIK-iem czy przelewów ekspresowych.

W Banku Millenium należy się spodziewać stosunkowo niewielkich utrudnień – w nocy z soboty na niedzielę niedostępna będzie aplikacja mobilna, transakcje kartami w sieci, BLIK oraz Millenet, a wszystko to tylko przez pół godziny, począwszy od 1:00. W BNP Paribas natomiast od 23:00 w piątek do 2:00 w sobotę nie będą działały systemy bankowości internetowej i mobilnej.

Dalej na liście jest Getin Bank, w którym bankowość mobilna i internetowa będzie niedostępna od 23:30 w piątek do 9:30 w sobotę oraz Idea Bank, gdzie podobna przerwa potrwa od 22:00 w piątek do 6:00 w sobotę.

W Banku Pocztowym problemów można się spodziewać od 21:35 w piątek aż do 16:00 w sobotę. W tym czasie bankowość internetowa może być nieosiągalna. Do godziny 13:00 niedostępne będą natomiast przelewy natychmiastowe.

Na koniec Nest Bank z krótką przerwą w nocy z piątku na sobotę. Od 22:30 w piątek do 00:30 w sobotę z powodu prac systemowych nie będzie dostępna bankowość internetowa, jak i aplikacja mobilna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (109)