Genius Navigator T835 - "powietrzna" myszka

Genius Navigator T835 - "powietrzna" myszka

16.10.2008 12:49, aktual.: 16.10.2008 13:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Genius wprowadził na rynek myszkę bezprzewodową Navigator T835 Laser, wyposażoną w laserowy wskaźnik oraz pilota do prezentacji. Nowy produkt wyróżnia się innowacyjną technologią dotykową, która umożliwia kontrolę kursora, podczas gdy mysz pozostaje w powietrzu.

Mysz Genius Navigator T83. Laser to przede wszystkim komfort i wygoda, uzyskana dzięki zastosowaniu laserowego sensora o rozdzielczości 1600DPI oraz komunikacji bezprzewodowej. Odbiornik wireless wpinany w gniazdo USB jest tak mały, że może pozostać tam przez cały czas i, w przypadku notebooków, nie przeszkadza nawet podczas mobilnej pracy.

Obraz
© Genius Navigator T835 Laser (fot. Genius)

Pomimo niewielkich rozmiarów, mysz wyposażona została w specjalne przyciski pomagające w prowadzeniu prezentacji. Korzystając z Genius Navigator T83. Laser, użytkownik otrzymuje możliwość przewijania stron internetowych lub dokumentów w ośmiu kierunkach, włączania pokazu slajdów czy też po prostu opuszczenia programu. Postarano się także o laserowy wskaźnik, którego zasięg wynosi aż 10 metrów.

Mysz Genius Navigator T835 Laser objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta i niebawem pojawi się w sprzedaży. Cena nie została jeszcze ustalona.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)