Genius Ergo T555 Laser na wszystkie kierunki świata

Genius Ergo T555 Laser na wszystkie kierunki świata

Genius Ergo T555 Laser na wszystkie kierunki świata
01.12.2008 11:17

Genius dołączył do swojej oferty kolejny produkt z serii Ergo. T555 Laser to nietypowa mysz, wyposażona w rewolucyjną technologię optyczno-dotykowego przewijania.

By zwiększyć wygodę przeglądania dokumentów, Genius Ergo T55. Laser oferuje możliwość przewijania aż w ośmiu kierunkach. Ruch myszy opiera się o najnowszy mechanizm laserowy, który pozwala na zmianę rozdzielczości sensora z 800 na 1600 DPI i odwrotnie. Dzięki temu, mysz płynnie współpracuje z najbardziej popularnymi rozdzielczościami ekranu.

Wykorzystanie technologii laserowej przekłada się na większą dokładność kursora, krótszy czas reakcji oraz bardziej wygładzoną charakterystykę śledzenia. Ergonomiczna konstrukcja redukuje zmęczenie nadgarstków podczas wielogodzinnej pracy.

Obraz

Ciekawym dodatkiem są dwa przyciski skrótu, dedykowane do współpracy z systemem Windows Vista. Użytkownik za pomocą jednego kliknięcia jest w stanie aktywować trójwymiarowy podgląd wszystkich otwartych okien lub uruchomić szybkie wyszukiwanie w programie Internet Explorer.

Mysz Genius Ergo T55. Laser objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta i niebawem dostępna będzie w cenie 89 PLN brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)