Gate Feeder automatycznie nakarmi naszego kota

Gate Feeder automatycznie nakarmi naszego kota

Gate Feeder automatycznie nakarmi naszego kota
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.07.2012 16:29

Jednym z obowiązków, o którym w żadnym wypadku właściciel kota nie może zapomnieć, jest regularne karmienie - to może być jednak kłopotliwe, zwłaszcza kiedy mamy kilka kociaków i często przebywamy poza domem.

W tym przypadku z pomocą może przyjść nam automatyczny dozownik pokarmu Gate Feeder. Urządzenie składa się z zamkniętego pojemnika z karmą, do której dostęp blokują drzwiczki czytnikiem, otwierające się tylko po zbliżeniu do nich odpowiedniej etykiety RFID. Taką etykietę umieścić musimy na obroży kota i automat sam zajmie się dokarmianiem futrzaka. No, nie do końca sam –. kot musi najpierw osobiście podejść do urządzenia żeby dostać dostęp do karmy, ale znając kocie zamiłowanie do jedzenia z tym raczej nie będzie problemów.

Tylko zwierzak z odpowiednią etykietą będzie miał dostęp do przypisanego mu urządzenia. Jest to szczególnie przydatne jeśli mamy kilka kotów, a któryś z nich ma inną dietę, lub razem z pokarmem musi przyjmować specjalne leki –. Gate Feeder będzie skutecznie blokować dostęp do swojej zawartości nieupoważnionym zwierzętom. W dozowniku możemy umieścić zapas karmy na dwa dni, a ten automatycznie będzie dawkować odpowiednie porcję kocich posiłków.

Jeśli kupimy też samoczyszczącą się kuwetę, to będziemy mieli już pełen zestaw elektronicznej służby do wykonywania brudnej roboty. Trzeba jednak uważać –. jak ktoś wymyśli jeszcze robota do drapania kota za uchem, może on uznać, że ludzie nie są mu już do niczego potrzebni...

Gate Feeder przeznaczony jest głównie na amerykański rynek i kosztuje 249 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)