GameStar plus: World of Warcraft w kioskach

GameStar plus: World of Warcraft w kioskach

GameStar plus: World of Warcraft w kioskach
Źródło zdjęć: © IDG.pl
07.01.2010 17:30, aktualizacja: 08.01.2010 09:57

Pierwszy w Polsce magazyn o World of Warcraft można już znaleźć w kioskach. GameStar plus: World of Warcraft to ponad 80 stron profesjonalnie przygotowanych artykułów o World of Warcraft, dwustronny plakat 48 na 68 cm z seksowną elfką oraz komiks fantasy nawiązujący do świata gry. GameStar plus: World of Warcraft kosztuje jedynie 12,90 zł!

Do sprzedaży na terenie całego kraju trafił już pierwszy w Polsce magazyn poświęcony popularnej grze MMORPG - World of Warcraft. GameStar plus: World of Warcraft to ponad 8. stron profesjonalnie przygotowanych poradników, przeglądów, zapowiedzi i innych artykułów związanych z World of Warcraft.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Tematem wiodącym GameStar plus: World of Warcraft jest patch 3.3 i wprowadzona wraz z nim lokacja Icecrown Citadel. Redakcja odwiedziła Cytadelę i stanęła do walki z pierwszymi sługami Króla Lisza. Efektem jest 14-stronicowy zapis walk z Forge of Souls, Pit of Saron oraz Halls of Reflection.

Z lektury magazynu czytelnicy mogą dowiedzieć się m.in. jak szybko awansować na kolejne poziomy doświadczenia w WoWie, zarobić swoją wirtualną fortunę, zainstalować najbardziej potrzebne mody i add-ony, przygotować maga do PvP czy też właściwie korzystać z zasobu słów WoWa.

Dla zaawansowanych graczy World of Warcraft redakcja przygotowała poradnik raidowania przez Naxxramas, Vault of Archavon i Eye of Eternity oraz wyczerpujący artykuł o tym, jak zdobyć upragnionego, unikatowego wierzchowca, który wzbudzi podziw innych mieszkańców Azeroth.

Oprócz tego gracze otrzymują podwójny plakat 4. na 68 cm. Jedna strona plakatu to piękna elfka z kalendarzem, który doskonale nadaje się do zaznaczania nadchodzących wydarzeń z WoWa (np. raidów!). Na drugiej stronie znajduje się zestawienie najważniejszych bossów z większości instancji, które podczas 5-letniej historii gry pojawiły się w WoWie.
Wisienką na torcie jest "World of Nolife" - komiks, w którym czytelnicy znajdą ciekawą historię nawiązującą do świata World of Warcraft,

"Pamiętam jak kilka lat temu zaczynałem przygodę z World of Warcraft. Pomimo łatwego dostępu do wielu stron internetowych opisujących poszczególne elementy WoWa, cały czas brakowało mi jednego i przejrzystego źródła informacji na temat świata gry. Teraz, korzystając z redakcyjnego doświadczenia nabytego w Azeroth, mogliśmy przygotować taki mini-przewodnik. Mamy nadzieję, że gracze docenią ten trud i pomogą nam w pracach nad miesięcznikiem" - powiedział Dominik Błaszczykiewicz, redaktor naczelny magazynu GameStar plus: World of Warcraft.

Cena magazynu GameStar plus: World of Warcraft wynosi 12,90 złotych.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)