Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
zabawa

Gadżety do kreatywnych zabaw z dzieckiem

Czy pamiętasz, jak w dzieciństwie bawiłeś się razem z tatą? Czy robiliście wspólnie papierowe samoloty lub udawaliście bohaterów dobranocek? Jeśli tak, to jesteś prawdziwym szczęściarzem.

Share
Gadżety do kreatywnych zabaw z dzieckiem
Źródło: Pryme
d1em3qn

Teraz ty jesteś ojcem. Najlepszym prezentem, jaki możesz podarować dziecku jest czas, jaki spędzicie razem. Zadbaj o to, aby ten czas był naprawdę wyjątkowy. Zamiast kupować maluchowi kolejny samochód lub lalkę, zafunduj dziecku i sobie zabawki, dzięki którym będziecie mogli wspólnie urządzać twórcze i ciekawe zabawy. Niech wasze wspólne chwile pozostaną w jego pamięci na długie lata jako barwne i niezwykłe przygody.

Długopis 3D, czyli jak twórczo bawić się z dzieckiem

Zapewne pamiętasz polski serial animowany „Zaczarowany ołówek” o przygodach chłopca imieniem Piotrek. Bohater kreskówki miał magiczną kredkę. Wszystko, co narysował, natychmiast się materializowało. Być może jako maluch marzyłeś o takim ołówku i zastanawiałeś się, co byś przy jego pomocy stworzył. Dziś to marzenie jest w zasięgu twojej ręki: możesz sprawić swojemu dziecku gadżet przypominający magiczną kredkę rodem z dawnej dobranocki. Długopis 3D Doodler pozwala rysować trójwymiarowe kształty i konstrukcje. Ty i twoje dziecko możecie przy jego pomocy tworzyć fantastyczne budowle, zwierzaki i postacie. Kolorowe wkłady do długopisu dodatkowo urozmaicają zabawę tym niezwykłym gadżetem dla dzieci. W zestawie znajdziecie szablony do przykładowych projektów, jakie możecie wykreować dzięki magicznemu pisakowi. Przydadzą się wam na początku przygody z waszym zaczarowanym ołówkiem. Z czasem zaczniecie realizować własne pomysły, a jedynym co może was ograniczać, będzie wasza wyobraźnia.

d1em3qn

* Łódka – zabawka idealna dla małych i dużych dzieci*

Czy pamiętasz, jak w dzieciństwie robiłeś łódki z papieru? Twoje własne żaglówki i okręty przemierzały potem oceany kałuż lub toczyły bity morskie w wannie. Niestety ich żywot był krótki. Gdy tylko papier przemakał, okręty szły na dno, a tobie nie pozostawało nic innego, jak budować nową flotę. Dziś, razem z twoim dzieckiem, możesz urządzić sobie dużo lepszą zabawę. PowerUp Boat to gotowa do własnoręcznego wykonania, trwała i wodoodporna łódeczka origami z własnym, małym pędnikiem. Zabawka może zatem sama poruszać się po powierzchni wody. Co bardzo ważne: silniczek jest uruchamiany ręcznie i nie potrzebuje baterii ani elektrycznego ładowania. Dzięki temu zabawka jest bezpieczna dla maluchów. W zestawie znajduje się także kotwica oraz figurka pirata. PowerUp Boat to wymarzona zabawka dla ojca i dziecka, którzy chcą wspólnie przeżywać morskie przygody w basenie lub w wannie.

Dron – gadżet dla mężczyzn i zabawka dla dziecka

Puszczanie latawców z pewnością wspominasz jako wspaniałą, ale też wymagającą rozrywkę. Samo stworzenie konstrukcji, która była w stanie wznieść się w powietrze stanowiło nie lada wyczyn. Warto jednak było trochę się potrudzić, aby choć na chwilę spełnić swoje marzenie o podniebnych lotach. Dziś możesz kupić latające gadżety, które pozostawią daleko w tyle tradycyjne latawce. Dron – zabawka to dobry sposób na urozmaicenie czasu, jaki spędzasz z dzieckiem. Sama zabawa w sterowanie latającym gadżetem to dopiero początek. Zainstalowana na dronie kamerka otwiera przed wami całą masę możliwości, jeśli chodzi o naprawdę twórcze i ciekawe zabawy. Możecie pobawić się w fotograficzne polowanie na zwierzęta lub wspólnie udawać szpiegów i sprawdzić, co kryje się na dachu waszej działki. Inne opcje, dla bardziej zaawansowanych, to coraz popularniejsze wyścigi dronów lub nauka podniebnych akrobacji. Gdy ty i twoje dziecko połkniecie przysłowiowego bakcyla, to możecie wspólnie uczestniczyć w wydarzeniach dla droniarzy.

Robot zabawka – gadżet dla dzieci i ich kreatywnych rodziców

Kto nie marzył w dzieciństwie o tym, aby mieć na swoje rozkazy prawdziwego robota? Być może posiadałeś zabawkę w kształcie mechanicznego androida. Może nawet był to gadżet na baterie, który potrafił wydawać dźwięki lub wykonywać proste czynności. Na tym jednak kończyła się zabawa. Dziś możesz pójść o krok dalej i zafundować dziecku i sobie robota JIMU. Zestaw JIMU składa się z jednostki sterującej, kilku silniczków oraz klocków, pozwalających na zbudowanie robota w różnych kształtach i o różnym sposobie poruszania. Robota można programować na kilka sposobów oraz zdalnie sterować jego ruchem. Każdy komplet pozwala nie tylko na budowę robota w formach proponowanych przez producenta, lecz także na nieograniczoną realizację własnych projektów. Dodatkową atrakcję stanowi dostęp do platformy społecznościowej. Dzięki niemu możecie dzielić się materiałami video prezentującymi wyczyny wykonanego i sterowanego przez was robota.

Artykuł powstał we współpracy z Pryme.

d1em3qn

Podziel się opinią

Share
d1em3qn
d1em3qn
Więcej tematów