Gadżety audio z myślą o kobietach

Gadżety audio z myślą o kobietach

Gadżety audio z myślą o kobietach
09.09.2009 13:57, aktualizacja: 09.09.2009 14:30

Memorex wprowadził na polski rynek serię urządzeń dedykowanych specjalnie kobietom. Wśród nich znajdują się radia: iWakeUp i ClockRadio oraz odtwarzacze muzyki: Home Audio System i przenośny Boombox. Clock Radio, iWakeUp oraz Home Audio System współpracują z iPodami i iPhone’ami. Boombox natomiast to propozycja dla osób, które preferują odtwarzacze płyt CD.

Obudź się z muzyką
Clock Radio i iWakeUp współpracują z iPodami i iPhone’ami. Neodymowe głośniki, w które wyposażone są urządzenia Memorex: Clock Radio oraz iWakeUp, gwarantują jakość emitowanego dźwięku. iWakeUp to również odbiornik radiowy AM/FM z ustawieniami stacji i equalizera, ponadto oba sprzęty mają w zestawie dodatkowego pilota. Urządzenia posiadają możliwoś budzenia za pomocą iPoda, alarmu lub radia. Funkcja podwójnego alarmu sprawdza się w dwóch osób, mających inny rozkład zajęć - każdy z nich może ustawić urządzenie zgodnie z własnymi potrzebami.

Obraz
© iWakeUp (fot. Memorex)

Memorex Home Audio System
Memorex Home Audio System dla iPodów to przyjemny dźwięk płynący z prostej i eleganckiej obudowy. Błękitna dioda LED zapala się podczas odtwarzania muzyki z iPoda, iPhone’a, innego odtwarzacza MP3 lub radia. 25-cio watowy system audio ma wbudowany subwoofer, dzięki któremu dźwięk jest pełniejszy. Obsługę radia AM/FM z wyborem stacji oraz odtwarzanie z MP3 lub CD ułatwia także poręczny pilot. Memorex.

Obraz
© Home Audio System (fot. Memorex)

Noś muzykę zawsze przy sobie
Przenośny Boombox CD/MP3 zawiera radio AM/FM z cyfrowym wyświetlaczem, odtwarzacz płyt CD, CD-R/-RW oraz MP3 CD z górnym zamknięciem. Możliwość podłączenia odtwarzacza MP3 to dodatkowy atut urządzenia.

Obraz
© (fot. Memorex)

*Cena i dostępność *
iWakeUp – ok. 300 zł brutto
Clock Radio – ok. 200 zł brutto
Home Audio System - ok. 500 zł brutto
Boombox – ok. 200 zł brutto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)