Gadżet łagodzący skutki ukąszeń komarów

Gadżet łagodzący skutki ukąszeń komarów

Gadżet łagodzący skutki ukąszeń komarów
Źródło zdjęć: © amazon.com
02.06.2009 00:08, aktualizacja: 02.06.2009 01:23

W okresie wakacyjnym wzmaga się aktywność komarów. Z całą pewnością drapanie swędzącego lub piekącego miejsca ukąszenia nie przyniesie nam długotrwałej ulgi. Jak zatem radzić sobie...

Któż z nas nie był pokąsany przez komary. W okresie wakacyjnym wzmaga się ich aktywność. Niektóre lokalizacje są wręcz oblężone przez chmary tych owadów. Obecnie rynek oferuje wiele różnych mniej lub bardziej skutecznych preparatów. Tylko co, jeśli wszystkie znane nam sposoby walki z komarami zawiodą i zostaniemy pokąsani?

Z całą pewnością drapanie swędzącego lub piekącego miejsca ukąszenia nie przyniesie nam długotrwałej ulgi, a może doprowadzić nawet do uszkodzenia skóry czy wdania się infekcji. Jak zatem radzić sobie z dokuczliwymi skutkami ukąszeń? Pomóc w tym może ciekawe urządzenie _ Itch Soother Natural _ od _ P3 International _, które jak zapewnia producent już w kilka sekund przyniesie ulgę pogryzionym przez komary. Jego działanie opiera się na wytwarzaniu ciepła. Zasilane jest dwoma bateriami typu AA. Aby zmniejszyć obrzęk i podrażnienie wystarczy przyłożyć gadżet w miejsce ukąszenia. Producent zapewnia, że korzystanie z urządzenia jest całkowicie bezpieczne i bez obaw mogą stosować je nawet dzieci oraz osoby o wrażliwej skórze.

_ Itch Soother Natural _ kosztuje niespełna 17 dolarów. Do jego głównych zalet można zaliczyć kompaktowy rozmiar (wymiary: 11,43 cm x 2,54 cm, waga: 113 gramów).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)