Gadu-Gadu 10 już dostępne dla wszystkich!

Gadu-Gadu 10 już dostępne dla wszystkich!

19.11.2009 15:10, aktual.: 19.11.2009 16:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Producent Gadu-Gadu udostępnił dzisiaj długo oczekiwaną wersję GG 10 dla wszystkich internautów - najnowsze Gadu-Gadu można pobrać TUTAJ. Jednocześnie zakończono zamknięte testy komunikatora.

Wspólne oglądanie zdjęć, słuchanie muzyki, emocje przy grach on-line, polecanie sobie ulubionych piosenek, obserwowanie aktywności znajomych, przesyłanie prezentów i barwne awatary, opisy graficzne –. to tylko część nowych możliwości GG 10, które rozgrywają się wokół rozmowy przez komunikator.

Zaloguj się do nowego świata

- Wirtualna galeria, gry online, słuchanie muzyki, te i inne możliwości GG 1. urozmaicają poGGadanki na GG, prowokują, są okazją do relaksu, zabawy, jak i poznawania nowych znajomych. Wprowadzając GG 10, uczyniliśmy z Gadu-Gadu projekt mocno społecznościowy, w sposób większy, niż dotychczas – mówi Piotr Pokrzywa z zarządu GG Network S.A.

Obraz

- Gadu-Gadu to od lat jedna z najliczniejszych społeczności w polskim internecie. Dzisiaj otrzymuje ona szereg nowych zupełnie możliwości, które sprawiają, że Gadu-Gadu ze znajomym może przerodzić się nie tylko w rozmowę, ale też na przykład we wspólne słuchanie radia czy zagranie w grę online –. mówi Krzysztof Szalwa z zarządu GG Network S.A. – Dlatego w przypadku GG 10 mówimy, że rozmowa to dopiero początek. Wprowadzając nowe atrakcyjne usługi w GG, chcemy zwiększać czas, jaki spędza użytkownik na GG, oferować mu cały wachlarz usług komunikacyjnych i rozrywkowych. Nowe wydanie GG jest więc bramą do wielu nowych usług i serwisów, zintegrowanych z komunikatorem. Wystarczy raz się zalogować, aby móc surfować, wyszukiwać, grać, słuchać i oglądać. To świat możliwości Internetu podany w przyjazny, dostępny sposób za pomocą jednego numeru GG...

Dzięki najnowszej wersji GG 1. użytkownicy mogą korzystać ze wspólnych galerii i gier online, rozbudowanych awatarów, wirtualnych prezentów, usługi GG Live umożliwiającej obserwowanie aktywności znajomych, wygodnej klawiatury telefonu, zintegrowanej telefonii komórkowej GaduAIR, radia, portalu i wielu innych pożytecznych usług w codziennej komunikacji i rozrywce.

Pomimo wprowadzenia wielu nowych usług i możliwości komunikacji, Gadu-Gadu w swojej kolejnej odsłonie pozostaje wierne swoim zasadom: jest łatwe i przyjazne w obsłudze i instalacji, tworzenie list kontaktów jest nadal intuicyjne i proste, a nowe usługi są dostępne na jedno kliknięcie.

Udostępniona dzisiaj wersja testowa przeznaczona jest na system Windows. W najbliższych miesiącach zostaną wydane wersje GG 1. także na inne systemy: Mac OS i Linux.

Nowe możliwości Gadu-Gadu dostępne w wersji 10:

• Gadu Foto – galerie zdjęć
• awatary – tworzenie własnych awatarów (z pliku, kamerki, kreatora centrumawatarow.pl)
• gry on-line – wspólne granie przez komunikator
• GG Live – obserwowanie na bieżąco znajomych, ich aktywności
• rozbudowane archiwum rozmów (archiwum rozmów, które przechowuje wszystkie przeprowadzone rozmowy, także głosowe, wideo jak i przesłane pliki - użytkownik może je w dowolnej chwili wykasować)
• wirtualne prezenty, obdarowywanie się przez użytkowników
• automatyczny eksport i import kontaktów GG
• nowy odtwarzacz radia Open.FM, polecanie sobie ulubionych piosenek
• portal gadu-gadu.pl – wiadomości z kraju i ze świata prosto w komunikatorze
• rozbudowany hoover (po najechaniu myszką na kontakt)
• konto Gadu-Gadu – wygodne do rozliczeń (przydatne m.in. przy GaduAIR i innych usługach)
• wiele usprawnień i funkcjonalności.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)